Hans (52 Dębiec) z kolejnym, zaskakującym teledyskiem

Zobaczcie nowe wideo promujące "Poprawną pracę serca".


2019.10.09

opublikował:

Hans (52 Dębiec) z kolejnym, zaskakującym teledyskiem

fot. kadr z wideo

To już czwarty singiel z najnowszej solowej płyty Hansa (52 Dębiec). Album Hans Solo „Poprawna praca serca” którego premiera miała miejsce 14 czerwca 2019 dorobił się kolejnego chwytającego za serce singla. Po mocnej i brutalnie szczerej „Ego-tyce” dostajemy „Kiedyś zaśpiewam Ci”. A jest to nie tyle utwór, ale i teledysk poświęcony w całości córce rapera, który w dodatku swoją premierę ma w dniu jej urodzin.

Moja córeczko, superbohaterko. Nikt nie pokazał mi jak być tatą, dziękuję Ci że mogę uczyć się tego od Ciebie. Wszystkiego najlepszego z okazji Twoich siódmych urodzin! – napisał w opisie klipu na YouTube Hans.

Znów dużo emocji i szczerości, a kto ma dzieci temu gwarantujemy – łezka się w oku zakręci. Zwłaszcza że perspektywa jaką Hans przyjął w tekście skłania do refleksji. Refleksji o tu i teraz podczas podróży w przeszłość i przyszłość jednocześnie.

Przypomnijmy – Hans znany szerzej jako 52 Dębiec, to także połowa formacji Pięć Dwa, która w tym roku obchodzi 20-lecie działalności, jest także autorem tekstów i wokalistą zespołu Luxtorpeda.

Polecane

Share This