Harry Styles zapowiada album „Fine Line”


2019.11.06

opublikował:

Harry Styles zapowiada album „Fine Line”

fot. mat. pras.

Harry Styles ogłosił, że jego nowy, długo wyczekiwany album ukaże się jeszcze w tym roku! Płyta „Fine Line” ujrzy światło dzienne 13 grudnia. Nowy materiał artysty będzie dostępny w trzech wariantach: na CD, winylu oraz w wersji specjalnej, zawierającej 32-stronicową książeczkę z ekskluzywnymi zdjęciami zrobionymi w czasie powstawania płyty. Na albumie znajdzie się 12 nowych utworów, w tym najnowszy singiel „Lights Up”, który odsłuchano już ponad 100 milionów razy.

Harry będzie świętował premierę albumu podczas wyjątkowego koncertu „Harry Styles – Fine Line live at the Forum – One Night Only”, który odbędzie się 13 grudnia w Los Angeles. Fani, którzy zamówili „Fine Line” na oficjalnej stronie artysty, otrzymają dostęp do przedsprzedaży biletów na to wydarzenie, która rozpocznie się 7 listopada. Ogólna sprzedaż wejściówek startuje dzień później, 8 listopada.

16 listopada Harry po raz pierwszy w swojej karierze poprowadzi program „Saturday Night Live”, a także zadebiutuje w telewizji z singlem „Lights Up” i nowym materiałem. 21 i 22 listopada Styles pojawi się w brytyjskim programie „Jools Holland”.

Polecane

Share This