Hemp Gru i Maffashion wspierają Prosto

Marka kończy w tym roku 20 lat


2019.04.12

opublikował:

Hemp Gru i Maffashion wspierają Prosto

Kilka dni temu informowaliśmy, że w związku z 20-leciem działalności firmy Prosto, marka po raz pierwszy w swojej historii, daje możliwość personalizowania swoich koszulek.

„Z okazji XX-lecia działalności Prosto, już jutro w naszym sklepie internetowym będziecie mieli możliwość zamówienia koszulki ze swoją ksywą/imieniem/nazwiskiem”.

Całą sytuację komentował także założyciel Prosto, Wojtek Sokół:

“To pierwsza, oficjalna możliwość posiadania własnej ksywki na koszulce Prosto i wpisania się na stałe do historii streetwear’u”.

 

Jak się okazało, ta informacja to był dopiero początek celebracji urodzin marki. Od kilku dni na Instagramie Prosto pojawiają się zdjęcia – w większości raperów i dj-ów wspierających markę. Do tej pory, w czarnych lub białych koszulkach Prosto 1999 mogliśmy zobaczyć Pona, Jurasa, Fu, DJ Deszczu Strugi, Korasa, Dj Kebsa, Dj Steeza no i oczywiście Sokoła. Spoza środowiska hip-hopowego pojawiła się jedna z najprężniej działających polskich instagramerek – Maffashion (1,2 mln obserwujących) oraz Neen Nah, dj-ka z kolektywu International Girls DJ’s.

Dziś do grona wpierających 20-lecie marki Prosto dołączyli Wilku i Bilon. Na Instagramie Hemp Gru pojawiło się zdjęcie raperów w charakterystycznych t-shirtach, a post opatrzono opisem:

„Elo @prostolabel! Życzymy wszystkiego najlepszego z okazji #20years #anniversary. 🎉🎂💨👊”

 

Polecane