Hinol: „Rapera nie czyni outfit, czynią nim go wartości”


2021.05.10

opublikował:

Hinol: „Rapera nie czyni outfit, czynią nim go wartości”

fot. mat. pras.

Kilka dni temu Hinol ruszył z promocją drugiego solowego krążka w karierze. Przypomnijmy – jego pierwsza solowa płyta „Mej duszy dziecko” pokryła się podwójną platyną. Wydawnictwo uplasowało się na 17. pozycji zestawienia najchętniej kupowanych płyt w Polsce w 2018 roku. Czy nowy album ma szansę powtórzyć ten sukces? Zobaczymy, póki co reprezentant Polskiej Wersji odpalił klip do pierwszego singla „Family”, w którym nawija m.in. „Rapera nie czyni outfit, czynią nim go wartości”.

W piątek ruszył preorder albumu „Od końca do początku” i już po niespełna dobie wytwórnia D.A. Records chwaliła się znakomitymi wynikami.

Nie minęła nawet doba od startu przedsprzedaży „Od końca do początku”, a już możemy powiedzieć, że drugi solowy album Hinola sprzedaje się lepiej niż podwójnie platynowe „Mej duszy dziecko”. Pragniemy wam bardzo serdecznie podziękować za wsparcie jakim darzycie Hinola, w ciemno, kiedy jeszcze nie słyszeliście singli. My już wiemy, a wy dowiecie się niebawem, że muzyka spełni wasze oczekiwania. Tym bardziej jest nam miło, kiedy wiemy, że samo wydanie tego albumu was zaskoczy. To jeszcze nie czas na ujawnianie szczegółów, ale będzie to najlepiej wydany album w historii naszego labelu. To nie jest zwykłe wydawnictwo i kryje w sobie wiele tajemnic. Jeszcze raz dziękujemy i pamiętajcie – każdy nakład kiedyś się wyczerpie – mogliśmy przeczytać w komunikacie wytwórni.

Wśród gości zaproszonych na „Od końca do początku” znaleźli się donGURALesko, Sokół, Ero i Jano. Poniżej prezentujemy tracklistę płyty, której premierę zaplanowano na 25 czerwca.

Sprawdź także: Różal uczy DJ-a Decksa rzucać nożem. Nie jest łatwo

Hinol – „Od końca do początku” – tracklista:

1. Koniec prod. PSR
2. Kolejny pierwszy krok prod. Jordaninio
3. Ludzka przypadłość ft. Jano, Sokół prod. PSR
4. Gdybyś stracił wszystko prod. Flame
5. Czarne myśli prod. Choina
6. Dziś się czuję jak zwierzę prod. Sickquence
7. Obudź się ft. donGURALesko prod. PSR
8. Family prod. PSR, skrecze DJ Gondek
9. Poyebany ft. Ero prod. Grrracz, skrecze DJ Gondek
10. Green Screen prod. Poszwixxx, skrecze DJ Gondek
11. Brutality Show prod. Jordaninio
12. Pandemia prod. PSR
13. Nie potrzeba mi nic więcej prod. Jordaninio
13. Początek prod. 2Check

Polecane

Share This