„Hip hop 50” – Peja przedstawia pierwszych zaproszonych gości

Raper obiecuje, że na płycie "nie będzie strzałów w powietrze, walki z cieniem, łakami i fejkami".


2023.03.30

opublikował:

„Hip hop 50” – Peja przedstawia pierwszych zaproszonych gości

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

Wiemy już, że Peja szykuje dla fanów co najmniej dwa wydawnictwa na ten rok. Po wakacjach ma się ukazać jego nowy album, natomiast jeszcze wiosną usłyszymy epkę „Hip hop 50”. Pierwszymi ujawnionymi gośćmi, których na niej usłyszymy, są Konrad Brzos & Janek Badys. Na kanale Rycha możecie posłuchać ich dwóch kawałków – „Dosyć” oraz „Hurt & detal”.

W połowie lutego Peja i Magiera opublikowali premierowy kawałek „Azarenka”. Nie wiemy jeszcze, czy utwór znajdzie się na epce, wiemy za to co nieco o tematyce.

„Hip hop 50” będzie zapewne o czymś. Nie będzie srania żarem, strzałów w powietrze, walki z cieniem, łakami, fejkami i innymi wiatrakami. To wszystko zawarłem w jednym kawałku, czyli „Azarence”. Inne rzeczy będą jak najbardziej na temat. Całość fajnie buja, pomimo sporej rozpiętości muzycznej i tekstowej. Nie zabraknie ciekawych i solidnych linijek, siarczystych przekleństw i name droppingu, w którym się dopiero rokręcaaaaaam. Bez banalności i najtańszych chwytów, za to ze snajperską precyzją. Rozkład jazdy wszystkim dobrze znany, a jednak zaskoczenia nie zabraknie – zapowiedział.

Polecane

Share This