Hip Hop Kemp: do line-upu dołączył skład z USA i dwa z Polski


2014.06.29

opublikował:

Hip Hop Kemp: do line-upu dołączył skład z USA i dwa z Polski

W dzisiejszej odsłonie nie ma miejsca na solowe popisy, a na Kempie pojawią się gracze, którzy łączą siły na niepowtarzalne hiphopowe występy. W pierwszej kolejności według wielu rankingów najlepszy tekściarz w historii Zachodniego Wybrzeża, współpracownik absolutnej czołówki raperów, członek super-grup rapowych The HRSMN (obok Canibus, Kurupt, Killah Priest) oraz Golden State Warriors (obok Xzibit, Saafir), obchodzący w tym roku 20-lecie bardzo zbilansowanej kariery na majku – do line-upu dołącza Ras Kass. Obok niego na kempowej scenie pojawi się ikona alternatywnego, podziemnego hip-hopu nowojorskiego, jeden z twórców potęgi Rawkus Records, współtwórca super-grupy podziemnego rapu Polyrhythm Addicts (z DJ Spinna, Apani B, Mr Complex), cały czas aktywnie działający w undergroundzie Shabaam Sahdeeq. Na wokalu wesprze ich także utalentowany MC z LA – Pawz One.

 

Nie brakuje także silnych składów w polskiej reprezentacji. W tym roku w Festivalparku zamelduje się ekipa Modulators, powstała z zamiłowania do złotych lat hip-hopu oraz trzech dj-skich osobowości – DJ-a Eproma (który wystąpi także solo jako Sztigar Bonko), Krótkiego i Bena. A na deser serwujemy klimatyczne brzmienia g-funkowo-bluesowe rodem ze słonecznej Kalifornii, które zapewni na Kempie jedyny i niepowtarzalny skład pod szyldem Laidback Show – Bleiz, Kuba Knap, Emil G, Proceente, Łysonżi, Zioło i Okoliczny Element.

{sklep-cgm}

Jeśli ktoś ma ochotę na darmową wejściówkę i wciąż trzyma na nadgarstku festiwalową opaskę z poprzedniej edycji HHK, ma szansę zgarnąć bilet z dostępem do backstage`u. Wystartowała czwarta edycja wyczekiwanego przez Kempowiczów konkursu na fotę z opaską. Szczegóły pod tym linkiem.

Od 21 do 23 sierpnia 2014 Hip Hop Kemp przyciągnie do Hradec Králové pasjonatów czarnych brzmień i gigantów światowej sceny rapu na najbardziej klimatyczny melanż w roku. Hip Hop Kemp to 3 dni i noce hucznej celebracji hiphopowego święta, legendarna atmosfera, unikalne możliwości relaksu, gigantyczna integracja na polu namiotowym i muzyczne szyldy z najwyższej półki.

Polecane

Share This