Hip-Hop Kemp: zagrają P-Money, Dynasty i MC Melodee


2014.05.31

opublikował:

Hip-Hop Kemp: zagrają P-Money, Dynasty i MC Melodee

Dynasty to młoda raperka pochodząca z legendarnego Queens w Nowym Jorku. Na koncie ma jeden krążek, solowe mixtape`y i wiele gościnnych występów u innych artystów. Jej wielki talent niewątpliwie potwierdził już sam debiut artystki, która szerszej publiczności zaprezentowała się za sprawą kawałka wyprodukowanego przez samego DJ-a Premiera.

MC Melodee to silna przedstawicielka europejskiego rapu i żywy dowód na to, że kobiety doskonale wiedzą, jak robić to dobrze. Dzięki szlifowanemu przez lata talentowi miała okazję współpracować z takimi postaciami, jak chociażby Mac Miller, a na specjalny koncert do Nowego Jorku zaprosił ją sam Q-Tip. Kempowicze mieli okazję poznać ją cztery lata temu pod szyldem La Melodia. W tym roku powraca na kempowe deski z nową siłą jako MC Melodee!

{sklep-cgm}

Madame Pepper pochodzi z Londynu, ale czeskie ziemie są jej bardzo dobrze znane. W legendarnym praskim studiu pracowała nad wspólnym albumem z kempowym rezydentem Radimo z ekipy Prago Union. Wspaniała wokalistka, która doskonale wie w jaki sposób wykorzystać swoje warunki, co udowodni w trakcie sierpniowego występu w Hradec Králové.

Jedyny w swoim rodzaju reprezentant OG’s Crew, czyli P Money, to kolejna postać, która zasiliła kempowe szeregi. Jeden z najznakomitszych przedstawicieli brytyjskiej sceny grime’owej, który powróci na czeską ziemię po czterech latach nieobecności. Koleś, którego energią można by obdarować przynajmniej kilku innych raperów i któremu wyczucia w poruszaniu się w nowoczesnych brzmieniach zazdrościć może wielu kolegów z branży.

Smack to czołowy reprezentant sceny naszych południowych sąsiadów, który przełożył typowe dla Wielkiej Brytanii grime’owe brzmienie na czeski grunt. Raper, producent i DJ, który od kilku lat zaraża swoich słuchaczy piekielną energią i własnym pomysłem na muzykę

Przypomnijmy, że na HHK 2014 zagrają: Onyx, Cee-Lo Green, KRS-One, The Pharcyde, Action Bronson, Black Milk, Black Moon oraz polscy reprezentanci – Pokahontaz, Rasmentalism, Ten Typ Mes, Eripe & Quebonafide i Kękę.

Polecane

Share This