„Hip -hop to szczęśliwi ludzie nie żadna ideologia” – Flint sam na Polish Hip Hop Festivalu


2020.08.06

opublikował:

„Hip -hop to szczęśliwi ludzie nie żadna ideologia” – Flint sam na Polish Hip Hop Festivalu

Foto: pawko_shots

Normalnie o tej porze… w Płocku zbierają się tysiące fanów polskiego rapu, by razem uczestniczyć w Polish Hip-Hop Festival, a FLINT, jego prowadzący, wychodzi z mikrofonem na nadwiślańską plażę. Niestety, w tym roku nie dane nam było tego doświadczyć, ale raper postanowił mimo wszystko przyjechać do Płocka, by w dniu planowego rozpoczęcia tegorocznej edycji zrealizować specjalny odcinek Studio Wszędzie i choć na chwilę poczuć się jak podczas tego wyjątkowego święta polskiego rapu.

 Studio Wszędzie to nowy projekt warszawiaka, w którym odwiedza różne plenery, a następnie tworzy i wykonuje na żywo nowe numery. Mobilne studio stanęło już między innymi w Puszczy Kampinoskiej, na Mazurach, czy nad polskim morzem.

FLINT, znany również pod nazwiskiem Nowak vel Nowaczyński, pierwsze kroki stawiał jako młody freestyle’owiec, jeden z założycieli i filarów Freestyle Palace – grupy zawiązanej na legendarnych spotkaniach pod Pałacem Kultury. Wielokrotny zwycięzca bitew w całej Polsce, a także finalista i wreszcie mistrz Wielkiej Bitwy Warszawskiej w złotej erze polskiego freestyle’u. W przeszłości związany z wytwórnią Koka Beats. Jego dyskografię zamyka album „Sztuki wizualne” stworzony w duecie z producentem Nocnym w 2019 roku. Pozamuzycznie, producent telewizyjny, prezenter i scenarzysta. Współpracował m .in. z federacją KSW MMA, czy Showmaxem, przy produkcji polskiej wersji programu Saturday Night Live. Od kilku lat prowadzi największy polski festiwal hip-hopowy – PLHHF w Płocku.

Polecane


Share This