Hukos zapowiada, że przywróci do rapu treść


2023.09.18

opublikował:

Hukos zapowiada, że przywróci do rapu treść

foto: mat. pras.

2023 r. to rok życiowej rewolucji u Hukosa. Na początku roku raper został ojcem Hani, teraz zapowiedział pierwszą od ośmiu lat płytę. W lutym artysta informował, że prace nad krążkiem trwają, teraz pochwalił się, że dobiegły końca. Kiedy możemy się spodziewać następcy „Wielkich wojen małych ludzi”? Tego artysta na razie nie zdradza.

Skończyłem płytę, już nic nie dogrywam i nie poprawiam, właśnie jej słuchałem i nie mogę się doczekać momentu, aż to pójdzie w ludzi. 35 numerów nagranych, z czego 14 ląduje na płycie solowej „Polowanie na niebieskie ptaki”, cztery będą bonusem do preorderu, siedem kawałków wyjdzie w późniejszym terminie jako epka „Serca i noże”, a reszta zostanie na dysku w studiu na wypadek, jakbym jednak zdechł, na przykład jak mnie jednak dziki zabiją w polu kukurydzy (wcześniej raper napisał, że „jak co orku zaczyna dziwne robo, że lata po wsiach i polach, sp***alając od dzików – przyp. red.), żeby ewentualnie wychodziły jakieś tracki po śmierci – powiadomił słuchaczy raper.

Mam wszystkich gości i są to zajebiste osoby, żeby tylko wymienić, że będzie W., K., K., A., M., C., i kilku innych. Za żadną zwrotkę grosza nie zapłaciłem, wszyscy się oldskulowym sposobem dograli po przyjacielsku. Najlepsza akcja była z K., gdzie w ramach rewanżu też od razu dograłem się na jego płytę i to może być mocny numer. Moim najlepszym sposobem na marketing był zawsze brak marketingu i po prostu bycie sobą, więc i taka płyta się szykuje. Prosta, szczera i treściwa. Siema cześć, czas przywrócić do rapu treść – dodał raper.

Kim są „W., K., K., A., M., C., i kilku innych”? Tego dowiemy się z czasem.

Tagi


Polecane

Share This