HZOP: kolejny debiut w RPS Enterteyment


2012.03.12

opublikował:

HZOP: kolejny debiut w RPS Enterteyment

Od wczoraj nakładem RPS Enterteyment dostępna jest debiutancka płyta lubelskiego rapera HZOP. Jak deklaruje Rychu Peja, wydawca, po materiale należy spodziewać się wysokiego poziomu…

To bardzo dojrzała płyta, ukazuje słuchaczowi wszystko to, co dzieje się dookoła na naszych ulicach – mówi HZOP. – Album ma charakter uliczny, raczej stonowany, choć nie brakuje też żywszych utworów. Pracując nad tym materiałem, kierowałem się tym, żeby album dał słuchaczowi do myślenia, żeby ktoś po przesłuchaniu jej w całości, usiadł sobie na spokojnie i powiedział: „bez kitu, jest tak, jak ten ziomek nawinął”. Dla mnie to będzie największa satysfakcja. To tak naprawdę moja pierwsza oficjalna płyta, dlatego zawsze będzie dla mnie wyjątkowym materiałem. Do pracy nad nią zaprosiłem gości, których rapem zawsze się jarałem i płyt których od lat słuchałem. To zaszczyt dla mnie, że ktoś taki, jak Rychu Peja zainteresował się moją twórczością i zechciał wydać ten album w swojej wytwórni. Gorąco zachęcam do zakupu i przesłuchania „Drogowskazów życia” – dodaje raper.

HZOP ma już na koncie wydany nieoficjalnie w grudniu 2010 roku krążek „W imię zasad”. Już wówczas muzykowi udało się zainteresować swoją twórczością wytwórnię RPS Enterteyment. – Poprzedni, nielegalny album HZOP „W imię zasad” został bardzo dobrze przyjęty przez środowisko hip-hopowe w kraju. HZOP pokazał  na nim olbrzymi potencjał – mówi Rychu Peja, właściciel RPS Enterteyment. – Gdy zgłosił się do mnie z pomysłem wydania oficjalnej płyty, nie zastanawiałem się długo. I już mogę zagwarantować, że to będzie materiał na wysokim poziomie – dodaje.

Początki lubelskiego HZOP sięgają 2004 roku. Początkowo jako trio a od 2010 roku jako projekt solowy, HZOP współpracuje z raperami oraz producentami z całej Polski. Po wydaniu w 2010 roku nieoficjalnego albumu „W imię zasad” przyszedł czas na legalną płytę. Premiera krążka „Drogowskazy życia” już 10 marca 2012 roku.

Promomix:

Klipu promujący krążek:

 

Tracklista płyty:

01. DROGOWSKAZY ŻYCIA prod. DOS

02. PUBLICZNI WROGOWIE feat. LUKAS OM, BOSSKI ROMAN prod. LAD

03. KONSPIRACJE prod. FUSO

04. RĘKOPIS prod. NWS

05. MOJE ŻYCIE feat. DJ RAZ DWA prod. NWS

06. ULICZNA KLASYKA prod. NWS

07. TERAZ prod. JAWOR

08. GRAM ROZKOSZY prod. DISTANT 294

09. KAŻDY Z NAS feat. DUDEK RPK, RPS prod. NWS

10. PONAD WSZYSTKO feat. SIŁA GŁOSU PRAWDY prod. NWS

11. RAPU PRAWDY SMAK feat. KUBISZEW prod. FUSO

12. DUMNY Z TEGO feat. KAFAR DIXON37, DJ RAZ DWA prod. NWS

13. SZTUKA PRZETRWANIA feat. DOBO ZDR, ARCZI SZAJKA prod. DOS

14. ODBEZPIECZAMY BROŃ feat. SŁOŃ WSRH prod. MIKSER

15. ROZMYŚLAM prod. NWS

16. TO MÓJ WYBÓR feat. KALA prod. JAWOR

17. HZOP prod. NWS

18. ŻYCIE SIĘ ZMIENIA prod. NWS

Polecane

Share This