Ida Nowakowska freestyle’uje w Pytaniu na Śniadanie – TVP wznosi cringe na nowy poziom


2023.01.06

opublikował:

Ida Nowakowska freestyle’uje w Pytaniu na Śniadanie – TVP wznosi cringe na nowy poziom

fot. kadr z wideo

Telewizja i rap to od lat problematyczna, śmieszno-straszna sprawa. Nikt jednak nie wzniósł się na taki poziom żenady, jak TVP promując program You Can Dance – Nowa Generacja. Show, w którym występują m.in. Ida Nowakowska-Herndon i Agustin Egurrola zostanie wyemitowane dziś o 20:35 na antenie Dwójki. Bohaterami będą dzieci w wieku 8-13 lat, które będą walczyć o tytuł najlepszego tancerza/tancerki i 100 tys. pln.

W ramach promocji programu Nowakowska i Egurrola pojawili się dziś w Pytaniu na Śniadanie. W pewnym momencie z głośników poleciał bit ze „Still D.R.E.”, prowadzący Małgorzata Opczowska i Łukasz Nowicki, a także ich goście wstali z kanap, po czym jurorka You Can Dance zaczęła freestyle’ować.

„Kiedy Agustin i Gośka tańczą hip-hop, to wtedy całe studio mówi ‚joł joł’. Łukasz Nowicki też się dołącza, bo on w rapie żyje całe życie. You Can Dance — Nowa Generacja to jest super akcja. Każdy jest zaproszony. Do naszej hiphopowej ekipy. Nie tylko hip-hop również balet i flamenco. Zapraszamy” – nawija prezenterka TVP. Co tam Black Eyed Peas – to jest rap. Joł joł.

Polecane

Share This