Igor Czerniawski (Aya RL, Ramona Rey) gościem Waltera Chełstowskiego

Niekonwencjonalna postać w niekonwencjonalnym programie już dziś, na żywo o 20.30!


2012.02.25

opublikował:

Igor Czerniawski (Aya RL, Ramona Rey) gościem Waltera Chełstowskiego

Reżyser, współorganizator WOŚP, pomysłodawca i szef kultowego programu „Lista, lista, 30 ton” z którego wyrósł portal CGM.pl, twórca legendarnych festiwali w Jarocinie, czyli Walter Chełstowski, który od grudnia zeszłego roku nadaje na żywo program… ze swojego domu. Bez cenzury, bez żadnych ograniczeń, na każdy temat. Za free. Zawsze o 20.30. Obowiązuje tylko jedna zasada: szczerość.

Walter przed kamerę chętnie zaprasza gości. Często są to muzycy lub ludzie, mniej lub bardziej, z nią związani (niedawno gościem był Artur Rawicz). W dziś o 20.30 czeka nas pierwszy „wyjazdowy” program. Tym razem Walter gościć będzie w domowym studio u Igora Czerniawskiego (Aya RL, Ramona Rey). W połowie marca czeka nas prawdziwa sensacja – Walter ma odwiedzić i poprowadzić swój program na żywo z domu Tomasza Adamskiego (Siekiera)!

Igor Czerniawski to znany doskonale w Polsce rosyjski muzyk (mieszka to od 30 lat). Współzałożyciel grupy Aya RL, grał w zespole Kosmetyki Mrs. Pinki, współpracował m.in. z grupą One Million Bulgarians. Obecnie pracuje z Ramoną Rey.

Program od 20.30 na żywo pod tym adresem:http://www.ustream.tv/channel/chelstowski

Polecane