Indila już dziś w Polsce


2015.02.07

opublikował:

Indila już dziś w Polsce

Dziś podczas Gali Jubileuszowej RMF FM transmitowanej przez telewizję Polsat, a 22 maja na żywo w hali Torwar w Warszawie będzie można zobaczyć i usłyszeć francuską wokalistkę Indilę. Wiosną artystka będzie główną gwiazdą Spring Break Festivalu.

Co czeka nas podczas jutrzejszej gali? Z okazji 25. urodzin najpopularniejszej w Polsce i w Europie stacji radiowej na scenie Teatru Narodowego oprócz Indilii wystąpią największe polskie gwiazdy muzyczne – LemON, Agnieszka Chylińska, Enej, Kamil Bednarek, Patrycja Markowska, Kayah, Mrozu, Dżem, Bracia & Krzysztof Cugowski, Perfect czy Varius Manx. Punktem głównym wieczoru będą oczywiście występy polskich i zagranicznych gwiazd. Warto jednak podkreślić, że w duetach z artystami zadebiutują także najbardziej uzdolnieni słuchacze RMF FM, laureaci konkursu „Ja Cię Kręcę”.

Ponadto podczas gali ogłoszone zostaną wyniki plebiscytu RMF FM na najważniejszego polskiego artystę 25-lecia. Urodzinowa gala RMF FM będzie także okazją do prezentacji najciekawszych wydarzeń z 25-letniej historii radia oraz poznania, znanych często tylko z anteny, dziennikarzy RMF FM. Wyjątkową atrakcją dla widzów i słuchaczy RMF FM będzie rozegrany podczas transmisji finał loterii Trafiona 10-tka prowadzony przez Huberta Urbańskiego.

Indila nie będzie jedynym uczestnikiem Spring Love Festival, który pojawi się w sobotę w Teatrze Narodowym. Swój udział w imprezie potwierdził także zespół LemON, dla którego będzie to kolejne wielkie wydarzenie w ostatnich miesiącach. Niedawno grupa została zaproszona bowiem do duetów przez Grzegorza Markowskiego i Agnieszkę Chylińską. – Ostatnie miesiące to wspaniałe projekty – zauważa wokalista zespołu Igor Herbut. – Śpiewałem wraz ze wspaniałymi wokalistami utwory Czesława Niemena w koncercie przygotowanym przez jego córkę – Natalię. Później Adam Sztaba zaprosił mnie do wykonania jednego z utworów Grzegorza Ciechowskiego na wielkiej gali ku jego pamięci. Do tego duet z Agnieszką – wielkie wyróżnienie i jeszcze większe wyzwanie, bo Agnieszka śpiewa jak syrena, taka niegrzeczna syrena… Kultowy numer Phila Collinsa, który jest trudny i trudno w nim zaskoczyć. Więc zamiast na siłę zaskakiwać postanowiłem zrobić to prosto z serca, tak jak czuję… Bez udowadniania sobie ani innym niczego. Teraz przede mną duet z Grzegorzem Markowskim… – dodaje Igor Herbut.

Gala RMF FM z udziałem uczestników Spring Love Festival – Indilii i zespołu LemON odbędzie się 7 lutego (sobota) o godzinie 20:00. Bezpośrednią transmisję z całego wydarzenia przeprowadzi telewizja Polsat. Organizatorzy festiwalu, który został zaplanowany na 22 maja (hala Torwar w Warszawie) zachęcają z kolei do nabywania biletów. Można to robić za pośrednictwem serwisu Eventim.

Polecane

Share This