Iza Lach zapowiada teledysk


2012.01.05

opublikował:

Iza Lach zapowiada teledysk

Iza Lach. Piosenkarka, kompozytorka, meteopatka. Jej debiutancki album „Już Czas” ukazał się 3 września 2008 roku (Iza nagrała go mając lat 16). Utalentowana artystka z Łodzi skończyła pracę nad  swoim drugim albumem: KRZYK, który ukazał się 18 października. Jest on w całości autorskim materiałem Izy, która odpowiada za teksty, kompozycję i produkcję całego albumu.

Album spotkał się z bardzo gorącym przyjęciem ze strony krytyków muzycznych. Muzyka Izy to nie tylko świadomy i dojrzały pop w którym słychać wszystkie jej inspiracje: Michaela Jacksona, The Beach Boys, Jeffa Buckleya, Air, Gwen Stefani, Fergie, Lily Allen, Jeremiego Przybory, Jerzego Wasowskiego, Beyonce i The Beatles .  ale również niebywały talent łączenia chwytliwych melodii z nostalgią i melancholią. 

Iza Lach tworzy  awangardowy pop którego główną siłą jest połączenie brzmienia fortepianu i syntezatorowego bitu oraz ciągłe poszukiwanie nowych pomysłów kompozycyjnych, dekonstruowanie  różnych  trendów w muzyce elektronicznej i popie.

Polecane

Share This