J Balvin gwiazdą imprezy Fortnitemares


2020.11.05

opublikował:

J Balvin gwiazdą imprezy Fortnitemares

Czterokrotny laureat Latin Grammy wystąpił na Afterlife Party. Wideo z koncertu trafiło na YouTube. Koncert odbył się w Fortnite’s Party Royale, społecznej przestrzeni gry, w której gracze mogą spotkać się z przyjaciółmi, by oglądać koncerty, filmy lub po prostu miło spędzać czas.

Zawsze szukam innowacyjnych sposobów na połączenie się z fanami, którzy tak wspaniale wspierają mnie w mojej karierze i tworzeniu muzyki. Chciałbym też docierać do nowych słuchaczy. Partnerstwo z Fortnite jest niesamowitą formą zagrania koncertu w 2020 roku  – powiedział J Balvin

J Balvin znajduje się w top 10 najchętniej streamowanych artystów w 11 krajach Spotify oraz top 10 najpopularniejszych artystów Apple Music w 14 krajach. Magazyn „Billboard” nazwał go „najbardziej przełomowym artystą muzyki latino od wielu, wielu lat”, a Pitchfork okrzyknął Balvina „twarzą współczesnego reggaeton”. Artysta przewodzi drugiemu pokoleniu Musica Urbana. Jego dyskografię zamyka album „Colores”. Najnowszy przebój J Balvina to „Un Dia (One Day)” – efekt współpracy z Duą Lipą, Bad Bunny oraz Tainy. W Stanach singiel ma już sześciokrotny status platyny.

Polecane


Share This