Jacek Kurski zachwycony występem Rafała Brzozowskiego. „Dałeś sobie radę z niesprawiedliwym hejtem”

"Takiego wzajemnego wsparcia w świecie polskiego show-biznesu dawno nie było".


2021.05.21

opublikował:

Jacek Kurski zachwycony występem Rafała Brzozowskiego. „Dałeś sobie radę z niesprawiedliwym hejtem”

Fot. Karol Makurat | Tarakum.pl

Zgodnie z prognozami zarówno dziennikarzy jak i bukmacherów Rafał Brzozowski odpadł z tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji. Wokalista nie przebrnął przez drugi półfinał i nie będzie uczestniczył w sobotnich zmaganiach finałowych. Prezes Telewizji Polskiej, która wybrała Rafała na reprezentanta naszego kraju w konkursie, jest pod wrażeniem jego wykonania „The Ride” i gratuluje wokaliście.

Rafał, to był jeden z najlepszych występów Eurowizji 2021. Z serca ci dziękuję. Dałeś sobie radę z niesprawiedliwym hejtem. Z podziwem obserwowałem, jak wspierają cię znajomi z branży. Takiego wzajemnego wsparcia w świecie polskiego show-biznesu dawno nie było. To dobry znak – ocenia Jacek Kurski.

Sprawdź także: Julia Wieniawa w nowym singlu Karasia i Roguckiego

Prezes TVP chwali się przy okazji wynikami oglądalności i zapowiedział udział Brzozowskiego w koncercie ku pamięci zmarłego w kwietniu Krzysztofa Krawczyka.

4 miliony widzów Telewizji Polskiej, którzy obejrzeli twój energetyczny show nie mogło się mylić. Dziękuję też całej twojej ekipie z A. Egurrolą na czele. Do zobaczenia w Polsce już wkrótce na koncercie-hołdzie dla Krzysztofa Krawczyka w opolskim amfiteatrze. Bądźmy razem z TVP – komentuje na Twitterze prezes.

Telewizja Polska będzie transmitowała sobotni finał Konkursu Piosenki Eurowizji. Czy bez udziału reprezentanta Polski widowisko także zgromadzi przed telewizorami podobną publiczność?

Zobaczcie, jak wypadło wczoraj „The Ride”. Nagranie z drugiego półfinału jest obecnie numerem jeden na karcie „Na czasie”.

Polecane

Share This