Jak długo potrwa kariera Dawida Podsiadło?


2018.10.24

opublikował:

Jak długo potrwa kariera Dawida Podsiadło?

foto: kadr z wideo

Październik zdecydowanie należy do nich. Katarzyna Nosowska i Dawid Podsiadło wydali fantastyczne płyty, o których opowiedzieli Kubie Wojewódzkiemu. Wokalistka Heya mówiła m.in. o tym, jak jak otworzyła się w ostatnim czasie, czego dowodami są książka „A ja żem jej powiedziała” oraz album „Basta”, Dawid przyznał natomiast, że za dużo zarabia i przewidywał, jak długo może potrwać jego kariera.

Mam jakieś oszczędności. Jak na swój wiek i ilość pracy, którą wkładam w codzienność, na pewno mam za dużo pieniędzy – zadeklarował artysta. Na pytanie gospodarza, o ile za dużo, Dawid odpowiedział: – Tak o 80%. Dużo za dużo.

Dawid ma świadomość, że jego kariera nie będzie trwać wiecznie, dlatego stara się rozsądnie gospodarować pieniędzmi. – Dojdę do takiego momentu, kiedy to się wyrówna. Kiedyś przestanę zarabiać – przyznał artysta. Kiedy Kuba Wojewódzki zasugerował, że 25-letni wokalista ma przed sobą jeszcze 40 lat na scenie, Dawid stanowczo odparł: – Myślę, że z 10 max. Teraz dużo szybciej wszystko się zmienia. Za dwa lata nie będę już wyprzedawał takich wielkich tras – skomentował.

Resztki biletów na Małomiasteczkową trasę

Skoro jesteśmy przy wyprzedawaniu tras. Promocji „Małomiasteczkowego” będzie towarzyszyć Małomiasteczkowa Trasa. W sprzedaży zostały już ostatnie bilety na jesienne koncerty Dawida. Gospodarz programu zauważa, że przy czterokrotnym wyprzedaniu Torwaru, Dawid jest jedyną polską gwiazdą, która mogłaby porwać się na solowy koncert na PGE Narodowym. Artysta przyznał, że cieszy go sukces, ale ma świadomość jego ulotności.

To jest moment. To jest bardzo sympatyczna i życzliwa chwila. To minie. Będę się z tego cieszył i wykorzystywał w dobrych celach, ale jest mnóstwo rzeczy większych, ważniejszych – ocenił Dawid.

Cały odcinek programu „Kuba Wojewódzki” z udziałem Katarzyny i Dawida znajdziecie tutaj.

Polecane


Share This