Jak szansę na wygraną Kizo z Arabem oceniają bukmacherzy?


2021.03.04

opublikował:

Jak szansę na wygraną Kizo z Arabem oceniają bukmacherzy?

Przypomnijmy, że w sobotni wieczór Kizo miał się zmierzyć z Popkiem w walce wieczoru FAME MMA 9. Niestety Popek uległ tak poważnej kontuzji, że musiał zrezygnować z wejścia do klatki. Włodarze FAME MMA wyznaczyli na nowego przeciwnika rapera, Araba, który nie tak dawno zaliczył bardzo udany debiut w barwach federacji. Zmieniła się jednak formuła walki – w związku z odpadnięciem przeciwnika, do którego Kizo przygotowywał się przez ostatnie cztery miesiące, FAME pozwoliła mu zdecydować na jakich warunkach bił się będzie z nowym przeciwnikiem. Kizo wybrał formułę boksu i to zdecydowało, że bukmacherzy uwierzyli nieco bardziej w jego szansę na wygranie walki.

Przy okazji walki z Popkiem bukmacherzy nie dawali Kizo najmniejszych szans na wygraną – za postawioną na Popka złotówkę chcieli płacić zaledwie 1,25 PLN. Stawiając tę samą kwotę na Kizo można było wygrać aż 3,30 PLN.

Po zmianie przeciwnika i formuły walki kurs na Kizo i Araba jest dokładnie taki sam i wynosi 1,82. Poniżej możecie zobaczyć po jakich kursach (według Betclic) można obstawiać konkretne wyniki takiej jak zakończenie walki w pierwszej minucie, wygraną na punkty itd.

 

Polecane

Share This