Jake Bugg zapowiada nowy album


2021.03.24

opublikował:

Jake Bugg zapowiada nowy album

Jego piąty album „Saturday Night, Sunday Morning” ukaże się już 20 sierpnia

„All I Need” to piosenka o byciu zadowolonym i absolutnej pewności tego co robisz i kim jesteś. To utwór o życiu chwilą i zatraceniu się w niej. Napisany dla każdego z nas. To prawdziwa uczta dla zmysłów łącząca euforyczny tekst z triumfalną melodią. Do singla powstał także czarno-biały krótkometrażowy film. To kolejny singiel wydany przez RCA Records. Pierwszym był „Kiss Like The Sun”, który ukazał się pod koniec zeszłego roku i został napisany we współpracy z Andrew Watt’em (Post Malone). Zaledwie 26 letni artysta posiada na koncie już 4 albumy, kilka hitów i wiele nagród. Pomimo młodego wieku Jake Bugg ma bogate życiowe doświadczenia, którymi dzieli się ze swoimi słuchaczami dodając do nich odrobinę humoru.

27-latek posiada na koncie cztery albumy i liczne hity. Mimo młodego wieku Jake ma bogate życiowe doświadczenie, którym dzieli się ze swoimi słuchaczami dodając do nich odrobinę humoru. Unikatowy styl artysty pozwolił mu być częścią kampanii reklamowych popularnych marek takich jak Saint Laurent, czy Burberry.

Nowy album Jake’a „Saturday Night, Sunday Morning” ukaże się już 20 sierpnia. Na liście utworów znajdą się oczywiście „Kiss Like The Sun”, „All I Need” i nowy singiel, który zostanie wydany już w przyszłym miesiącu.

Polecane

Share This