Jan-rapowanie kończy współpracę z Nocnym i zapowiada „zawieszenie działań muzycznych”


2020.02.25

opublikował:

Jan-rapowanie kończy współpracę z Nocnym i zapowiada „zawieszenie działań muzycznych”

fot. P. Tarasewicz

13 marca do sklepów trafi „Uśmiech”, trzecie wspólne wydawnictwo Jana-rapowanie i Nocnego. Album niespodziewanie pojawił się w sieci już w nocy.

Dwie poprzednie płyty zamówiliście znając tylko single, tym razem chcieliśmy się odwdzięczyć i podzielić się z Wami całym albumem z góry – wyjaśnia Janek.

Następca „Plansz” jest ostatnim albumem, który artysta nagrał wspólnie z Nocnym. W opublikowanym w mediach społecznościowych poście Janek opowiedział o licznych zmianach w jego życiu. Raper pisze o tymczasowym „zawieszeniu działań muzycznych”, ograniczeniu współpracy z Newonce Radio i o tym, że kiedy wróci do nagrywania, jego kolejne wydawnictwo niekoniecznie ukaże się w barwach SBM Labelu.

Zamknąłem kolejny etap swojego życia w muzyce, z którą zaraz razem z przyjaciółmi ruszamy w trasę koncertową. Sprzedaliśmy na nią już prawie tyle samo biletów, co na Plansze Tour (dziękujemy serdecznie!). Wpadajcie, będzie naprawdę w porządku. ⠀

Na tym polu zaczyna się nowe rozdanie, ale kilka ważnych rzeczy dobiega końca.⠀Na jakiś czas zawieszam działania muzyczne. Wyjątkiem są gościnki – te już dograne i te będące w sferze “byłoby super”. To koniec trylogii spod szyldu Janek/Nocny. Mniej radyjka. Robię krok w tył, ale będziemy mogli się usłyszeć jeszcze raz w tygodniu.

“Uśmiech” jest też ostatnią płytą, na którą miałem kontrakt z SBM. Jeszcze nie zastanawiałem się nad swoją muzyczną przyszłością, ale jeżeli miałbym odejść, to chyba tylko na swoje, także z góry dziękuję za propozycje. Nie wiem jeszcze dokąd mnie wywieje, ale powiedziano mi, że gdzie bym nie poszedł, tutaj zawsze czeka na mnie dom. Marzę o tym, żeby trochę teraz popodróżować, zdobyć jakieś nowe umiejętności, a z tyłu głowy tli mi się nawet pomysł o powrocie na studia. Świetnie czuję się z faktem, że mogę jutro wyruszyć w nieznane z totalnie wolną głową – komentuje Janek.

Raper życzy producentowi, z którym nagrał trzy wydawnictwa wszystkiego dobrego, jednocześnie licząc na to, że jego i Nocnego drogi jeszcze się skrzyżują.

Wielkie elo dla Nocnego. Praca z Tobą była absolutnie po***aną i zaszczytną przygodą. Powodzenia w dalszych ruchach i do następnego! Przewrotne, to już koniec, a to dopiero pilot – kończy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jan-rapowanie (@janekoficjalnie)

Polecane

Share This