Jarocin bez Katarzyny Nosowskiej. Kontuzja zmusiła wokalistkę do odwołania występu


2016.07.08

opublikował:

Jarocin bez Katarzyny Nosowskiej. Kontuzja zmusiła wokalistkę do odwołania występu

Katarzyna Nosowska nie pojawi się w piątek na scenie jarocińskiego festiwalu. Wokalistka miała wziąć udział w koncercie projektu Nowa Aleksandria. Do skutku nie dojdzie także zaplanowany na sobotę koncert zespołu Hey, którego wokalistką jest Nosowska.

Przyczyną odwołania obu występów jest kontuzja, której artystka nabawiła się na planie teledysku do piosenki „Historie” z nowego krążka Heya „Błysk”. Niestety, ale podczas kręcenie klipu do „Historii” zerwałam ścięgno Achillesa i muszę odwołać wszelkie działania artystyczne zaplanowane na ten weekend. (…) No i taka to oto historia… naprawdę bardzo mi przykro. Przepraszam zarówno publiczność, która szykowała się na te wydarzenia, jak i organizatorów, którzy włożyli mnóstwo pracy, żeby jak najlepiej przygotować obydwie imprezy – czytamy na fanpage’ zespołu Hey.

W przyszłym tygodniu grupa powinna wrócić na scenę. Przypomnijmy, że Hey będzie jedną z gwiazd odbywającego się w dniach 14-16 lipca Przystanku Woodstock. Hey wystąpi na tym festiwalu po raz pierwszy od 2004 roku.

 

Polecane

Share This