Jay Rock po raz pierwszy w Polsce


2018.09.10

opublikował:

Jay Rock po raz pierwszy w Polsce

foto: mat. pras.

Takie wieści na początek tygodnia lubimy najbardziej. 10 lutego w warszawskiej Progresji wystąpi Jay Rock. Reprezentujący label TDE amerykański raper i producent odwiedzi nas w ramach trasy The Big Redemption Tour, podczas której będzie promował swój kapitalny tegoroczny krążek „Redemtion”.

Jay Rock razem z Kendrickiem Lamarem, Ab-Soulem i ScHoolboyemQ należy do hip-hopowej grupy Black Hippy. Jego historia muzyczna zaczęła się, gdy w 2005 roku poznał Anthony’ego Tiffitha, czyli założyciela wytwórni Top Dawg Entertainment, w której podpisał kontakt. Od tego momentu Jay Rock wydał swój pierwszy singiel „All My Life (In the Ghetto)” oraz kilka mixtape’ów. W 2011 roku ukazała się jego debiutancka płyta „Follow Me Home”, na której pojawili się m.in. Kendrick Lamar, Lil Wayne, will.i.am czy Rick Ross. Cztery lata później Jay Rock wydał album „90059”, zaś w czerwcu 2018 roku długo wyczekiwaną produkcję zatytułowaną „Redemption”.

 Na „Redemtion” znalazły się takie utwory jak m.in. „OSOM” z J. Colem oraz „Win”, do którego dograł się Kendrick Lamar. W weekend Jay wykonał ten drugi kawałek w programie Stephena Colberta.

 

Polecane

Share This