Jędker przeprasza wytwórnię


2018.09.26

opublikował:

Jędker przeprasza wytwórnię

foto: Instagram

Kilka dni temu Jędker opublikował na swoim instagramowym profilu posty, w których atakował wytwórnię Tacto Label oraz dziennikarzy, w tym gości naszego Rap Podcastu. – Tacto nielegalnie wypuściło “Zimne serca” na swój kanał. Bez żadnej umowy ze mną. Nic nie podpisałem, nawet biletu autobusowego – napisał artysta.

Wytwórnia odpowiedziała oświadczeniem, w którym mogliśmy przeczytać m.in.: – Odnosząc się do ataków ze strony Pana Andrzeja Wawrykiewicza zwanego pod pseudonimem Jędkęr o rzekomej nielegalności umieszczenia jego piosenki na naszym kanale YouTube informujemy, że jest to manipulacja medialna. Andrzej Wawrykiewicza w 100 procentach wiedział po co jest umieszczany singiel i czemu służy, przecież sam go udostępniał i osobiście dostarczył pliki źródłowe labelowi. Piosenka została umieszczona w celu badań zasięgów i grup docelowych, które okazały się mierne – czytamy w komunikacie.

Jędker w swoim wpisie atakował także uczestników CGM Rap Podcastu oraz serwisy Rap News i Glamrap. Posty zostały jednak usunięte, na profilu artysty pojawiła się natomiast grafika prezentująca serce i opatrzona oświadczeniem: – Wszystkich, którzy poczuli się urażeni moimi postami i zawartych w nich tekstami bardzo przepraszam. Posty usunąłem już z soc mediów i nie mam zamiaru do tego nigdy wracać. Życzę labelowi, z którym się nie dogadałem wszystkiego najlepszego, a dziennikarzom muzycznym wytrwałości w poszukiwaniu prawdy i pracy nad własnym warsztatem. Muzyka powinna łączyć ludzi, a nie ich dzielić. Peace! One Love!

Utwór „Zimne serca” to pierwsza zapowiedź szykowanej przez Jędkera płyty „X”. Sam artysta określił ten kawałek mianem „najch***owszego z płyty” i – podobnie jak Tacto – napisał, że został on opublikowany jedynie w celu zbadania potencjalnego zainteresowania.

Polecane

Share This