Jessie Ware w „0208” z Kindness


2021.06.12

opublikował:

Jessie Ware w „0208” z Kindness

fot. mat. pras.

Jessie Ware, kontynuując niesamowitą passę w 2021, prezentuje „What’s Your Pleasure? – The Platinum Pleasure Edition” – reedycję świetnie przyjętego albumu „What’s Your Pleasure”. Na wersji deluxe płyty trafiły m.in. nowe single „Please”, „Hot N Heavy” czy „0208” w duecie z Kindness.

„What’s Your Pleasure? – The Platinum Pleasure Edition” to nie tylko zestaw utworów docenionych przez krytyków muzycznych i fanów Jessie już w biegłym roku, ale także świeża dawka disco energii w postaci „Please”, „0208” z Kindness, „Impossible” i The Endless Remix „Adore You”, jednego z lepiej ocenianych utworów z całego wydawnictwa. Jessie Ware po raz kolejny celuje we współczesną wrażliwą popowość i klasyczne brzmienia disco z lat 80., by stworzyć coś nostalgicznego, a jednocześnie świeżego i pełnego barw.

Jessie udała się niezwykle trudna sztuka, by połączyć kilka dekad imprezowej muzyki w album, któremu nie da się oprzeć i który jest jednocześnie spójny, a zarazem brzmi jak pieczołowicie skonstruowana playlista. To recepta na świetną noc w klubie.

Dzień przed premierą reedycji „What’s Your Pleasure”, do sprzedaży trafiła książka „Omelette: Food, Love Chaos and Other Conversation”, w której Jessie zawarła swoje spostrzeżenia na temat kultury, rodziny i społeczeństwo. Artystka odniosła też wielki sukces z podcastem „Table Manners”, który doczekał się już 11 sezonów i ponad 25 mln indywidualnych słuchaczy. Gośćmi programu byli m.in. Paul McCartney, Dua Lipa, Kylie Minogue, Yungblud, Robbie Williams, Alanis Morissette, Dawn French i Dolly Parton.

Polecane

Share This