Jest obraz do „Obłędu” Solara

Solar przedstawia klip do utworu “Obłęd”


2019.06.12

opublikował:

Jest obraz do „Obłędu” Solara

SBM Label prezentuje klip do utworu „Obłęd”, pierwszego wideo-singla z nadchodzącego drugiego albumu Solara. Kawałek opowiada nietypową historię relacji damsko-męskich i stanowi zapis emocji, towarzyszących związkowi.

Snippet utworu pojawił się w zeszłotygodniowej zapowiedzi krążka. Czy będzie przedsmakiem tego, co znajdziemy na “Pokoju 0”?

Pewnej nocy nie mogłem spać, więc zacząłem oddychać w tym samym rytmie, co moja dziewczyna. Kiedy próbowałem dopasować mój oddech do jej rytmu, zdałem sobie sprawę, że to pomysł na piosenkę. Od razu napisałem pierwszą część refrenu. W tym czasie uczęszczałem na lekcje śpiewu do Almiry, która na potrzeby ćwiczeń zagrała na pianinie kilka akordów. Niespodziewanie wprowadziły dokładnie te emocje które chciałem wywołać. Tym samym stały się one częścią muzyki „Obłędu”. Aby stworzyć z tego kompletny numer, poprosiłem o pomoc Nocnego, który skleił wszystko w całość i przede wszystkim wprowadził drum’n’base’owy impakt w refrenie, który zmienił oblicze utworu z balladowego w… sprawdźcie sami. – tłumaczy Solar.

Za produkcję utworu odpowiada Maksymilian ‘Nocny’ Myszkowski. Z kolei partie pianina w utworze skomponowała Almira Eva Szachowicz.

Polecane