Jesteś największym fanem Żabsona? Dostaniesz od niego 2000 PLN


2019.02.09

opublikował:

Jesteś największym fanem Żabsona? Dostaniesz od niego 2000 PLN

fot. P. Tarasewicz

Kiedy pod koniec 2015 roku Tede świętował zgromadzenie 100 tysięcy obserwujących na Instagramie, nagrał z tej okazji okolicznościowy kawałek „100K na Insta”. Żabson również postanowił w specjalny sposób celebrować okrągłą liczbę fanów na swoim profilu. Profil rapera obserwuje już 200 tysięcy osób. Jedna z nich dostanie od artysty 2000 PLN.

Dziękuję wam wszystkim bardzo za to, że mnie wspieracie i jesteście takimi wspaniałymi ludźmi. Jako, że dzięki wam i waszemu wsparciu mogę sobie świetnie żyć i radzić, to chciałem się jakoś odwdzięczyć. Przeprowadzam konkurs na największego fana Żabsona – mówił w opublikowanym na Instastory nagraniu artysta.

Zasady są proste: – Wysyłajcie zdjęcia, na których widać was oraz waszą kolekcję żabsonowych itemów, czyli moich płyt, koszulek, szalików. Jeśli masz dwie płyty, to nawet się nie trudź, bo wiem, że są ludzie, którzy mają wszystkie. Ty kupiłeś moje płyty, dałeś mi zarobić wtedy, kiedy tego potrzebowałem, to teraz ja w ramach wdzięczności oddam ci ten hajsik, bo już mnie na to stać – zadeklarował Żabson.

Zdjęcia możecie wysyłać na adres zabsonmedia@gmail.com. Artysta nie zdradził, do kiedy czeka na zgłoszenia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Żabson 🐸 (@zabsonziomal)

Polecane

Share This