Jim Carey do Ariany Grande: „Podziwiam twoją otwartość, życzę wolności i pokoju”


2019.04.23

opublikował:

Jim Carey do Ariany Grande: „Podziwiam twoją otwartość, życzę wolności i pokoju”

O tym, że słynna wokalistka zmaga się z depresją wiadomo nie od dzisiaj. Tuż przed swoim występem na festiwalu Coachella, Ariana opublikowała na swoim Twitterze słowa, które usłyszała od Jima na temat depresji.

„Depresja to stan, w którym słyszysz od samej siebie, że nie chcesz być już tą postacią, którą grasz. Nie chcesz być już tym awatarem, którego stworzyłaś dla świata. To dla ciebie za dużo. Słowo depresja powinno oznaczać dla ciebie odpoczynek. Odpoczynek od postaci, którą próbujesz grać”.

Post nie umknął uwadze Carey’a. Aktor zrepostował go na swoim Twitterze i wyraził szacunek dla gwiazdy popu:

„Przeczytałem, że wspominasz o tym co powiedziałem na temat depresji. Autorem tych słów jest mój przyjaciel Jeeff Foster. Podziwiam twoją otwartość. Życzę wolności i spokoju. Czuję się błogosławiony posiadając tak utalentowaną wielbicielkę”.

Ariana nie mogła oczywiście zostawić takiego wpisu bez odpowiedzi:

„Dziękuję za twoja dobroć. Nie sądzę, żebyś rozumiał jak bardzo cię uwielbiam i jak jak wiele dla mnie znaczysz. Dziękuje za poświęcony mi czas. Jesteś wielką inspiracją. Nie mogę się doczekać aż wytatuuje sobie tego tweeta na czole. Wysyłam dużo miłości”.

Przypomnijmy, że zarówno Jim jak i Ariana stracili swoich partnerów. Dziewczyna Carey’a, Cathriona White odeszła w 2015 roku, były chłopak Grande, Mac Miller zmarł w 2018 roku.

Polecane

Share This