Joda w niewybredny sposób zaczepia Nitro i nadziewa się na szybką kontrę


2022.03.23

opublikował:

Joda w niewybredny sposób zaczepia Nitro i nadziewa się na szybką kontrę

fot. kadr z wideo

Po tym jak Paluch stwierdził, że osoba mająca słowo „sicarios” w instagramowym nicku, Nitro już trzy razy zdążył go zaatakować. Najpierw zrobił to podczas swojego live’a, później w Face 2 Face u Boxdela, a na końcu także w jednym z wywiadów po konferencji zapowiadającej Fame MMA 13.

Paluch jest znanym poznańskim hipokrytą, który za każdym razem jak wydaje płytę, to szuka dymów. Ostatnio od „C”, „P” i od „parów” wyzywał Multiego na scenie, jak musiał wypromować płytę, teraz znowu przy***ala się do ludzi, którzy robią jakiś zasięg – mówił Nitrozyniak. – On jest niby 20 lat w branży, wszystko fajnie, taki zajebisty, a wybił się na tym, że grał radiówki na juwenaliach i studenciary się tym zainteresowały. Przedtem nie był taki top, top, top, top, top – stwierdził.

Szef BOR nie odnosi się do tych uwag, ale właśnie zrobił to jeden z jego podopiecznych. Joda w niewybredny sposób zaatakował Nitro poniższym story. Gdyby ktoś miał wątpliwości, że to reakcja na ostatnie wypowiedzi Nitrozyniaka pod adresem Palucha, chwilę później Joda opublikował kolejne story zawierające wymowną deklarację #borcrew4life. Nitro odpowiedział bardzo szybko wrzutką z Jodą ze Star Wars, pisząc: – Jedyny Joda jakiego szanuję.

Polecane

Share This