Johnny Depp szuka zabójców Tupaca i Notoriousa B.I.G.


2018.05.22

opublikował:

Johnny Depp szuka zabójców Tupaca i Notoriousa B.I.G.

foto: kadr z wideo

W 2016 w mediach pojawiły się informacje mówiące, że Johnny Depp podpisał kontrakt na rolę w filmie opowiadającym o śledztwach w sprawie śmierci Tupaca i Notoriousa B.I.G. Produkcja otrzymała tytuł „City of Lies” (dosłownie „Miasto kłamstw”, ale wiemy, doświadczenie uczy, że produkcja może trafić do nas pod innym tytułem). Depp gra detektywa Russella Poole’a, który pracuje nad sprawą wspólnie z reporterem Jackiem Jacksonem (w tej roli Forest Whitaker).

Film bazuje na książce Randalla Sullivana pod przydługim tytułem „LAbyrinth: A Detective Investigates the Murders of Tupac Shakur and Notorious B.I.G, the Implication of Death Row Records’ Suge Knight, and the Origins of the Los Angeles Police Scandal”. Pierwotnie film miał nosić tytuł „LAbyrinth”. Za jego reżyserię odpowiada Brad Furman, scenariusz napisał Christian Contreras. Film trafi na ekrany amerykańskich kin 7 września. Nie wiadomo jeszcze, czy produkcja będzie dystrybuowana w Polsce.

Przypominamy, że Johnny Depp jest członkiem rockowego zespołu Hollywood Vampires, który współtworzą m.in. Alice Cooper i Joe Perry. 12 czerwca grupa wystąpi w warszawskiej hali Torwar.

 

Polecane

Share This