>

Josh Homme opublikował list Anthony’ego Bourdaina do jego córki

Córka lidera QOTSA zdenerwowała się widząc Bourdaina niszczącego gitarę Josha w telewizji.


2018.07.01

opublikował:

Josh Homme opublikował list Anthony’ego Bourdaina do jego córki

foto: Ewelina "Eris" Wójcik / showtheshow.pl

Lider Queens Of The Stone Age Josh Homme przyjaźnił się z Anthonym Bourdainem. Po samobójczej śmierci szefa kuchni i gwiazdy amerykańskiej telewizji QOTSA oddali mu hołd dedykując piosenkę “Long Slow Goodbye” podczas występu na duńskim festiwalu Northside.

Homme i Bourdain w przeszłości pracowali razem. Josh napisał muzykę do programu kulinarnego „Anthony Bourdain: Miejsca nieznane”, wystąpił także w jednym odcinku, w którym kucharz rozbił jego gitarę o drzewo. Córka lidera QOTSA zdenerwowała się widząc tę scenę, więc Anthony przeprosił ją, pisząc list. – Słyszałem, że zaniepokoiłaś się widząc zapowiedź programu, który kręciłem z twoim tatą i jego przyjaciółmi. Widziałaś mnie, jak biorę gitarę i niszczę ją o drzewo, jestem pewien, że nie było to miłe – stwierdził Bourdain, wyjaśniając Camille, że to co zobaczyła, było niezbyt subtelnym nawiązaniem do filmu Johna Landisa „Menażeria”. Bourdain pociesza córkę muzyka, zauważając, że „tak naprawdę to nie była nawet jego gitara”.

Poniżej znajdziecie opublikowany teraz przez Josha list oraz fragment programu „Miejsca nieznane”. Scena, która zmartwiła córkę artysty rozpoczyna się od 0:14.

ZapiszZapiszZapiszZapisz

Polecane