Joss Stone na Pocztówce do Świętego Mikołaja


2011.10.29

opublikował:

Joss Stone na Pocztówce do Świętego Mikołaja

21 listopada br. do sklepów trafi płyta „Pocztówka do Świętego Mikołaja 2011”. Album, jak co roku, jest częścią świątecznej kampanii społecznej o tym samym tytule – akcji, która, o dziewiętnastu lat wspiera rozwój rodzinnych domów dziecka w Polsce. Swój udział w XIX edycji „Pocztówki…” potwierdziła światowa mega-gwiazda, Joss Stone!

Na potrzeby tegorocznej kampanii, brytyjska wokalistka udostępniła utwór „Newborn”, pochodzący z jej ostatniego albumu „LP1” (Stone’d Recordss/Surfdog/Membran, 2011). „Bardzo się cieszę, że udało się namówić Joss do udziału w tej akcji charytatywnej” – mówi Dyrektor Zarządzający Dream Music, Piotr Mackowiak – „To wielkie wsparcie dla „Pocztówki..” i mam nadzieje, że udział gwiazdy takiego formatu, pomoże nam zgromadzić rekordową ilość funduszy! Joss Stone, nie jest jedyną gwiazdą tegorocznej edycji, ale o tym już wkrótce” – dodaje.

W tym roku, celem głównym akcji jest zbieranie środków na fundusze edukacyjne dla dzieci z rodzinnych domów dziecka oraz domów dla dzieci. Więcej szczegółowych informacji o działalności rodzinnych domów dziecka, domach dla dzieci  i programach pomocowych na stronie Towarzystwa NASZ DOM: www.towarzystwonaszdom.pl.

Joss Stone – brytyjska wokalistka soul, wielokrotna laureatka nagród amerykańskich i brytyjskich Grammy. Jej debiutancki album „The Soul Sessions”, który wydała w 2003 roku, sprzedał się w ponad dwumilionowym nakładzie, uzyskując przy tym status złotej płyty w Stanach Zjednoczonych i potrójnej platyny w Wielkiej Brytanii! Kolejna płyta „Mind, Body & Soul” uzyskała status platynowej płyty w USA oraz potrójnej platyny w Wielkiej Brytanii. Duży sukces odniosły także jej dwie kolejne płyty studyjne: „Introducing Joss Stone” (2007) oraz „Colour Me Free” (2009). W 2010 roku artystka założyła własną wytwórnię płytową Stone’d Records, w której ukazał się jej nowy album „LP1”. Współproducentem i współautorem albumu, wraz z Joss, jest legendarny Dave Stewart (ex-Eurythmics).

Polecane

Share This