Julia Pietrucha prezentuje nowy teledysk


2018.11.30

opublikował:

Julia Pietrucha prezentuje nowy teledysk

fot. Robert Baka

Julia Pietrucha opublikowała teledysk do piosenki „Who Knows”. Artystka wraca po krótkiej przerwie, by promować swój drugi album „Postcards from the Seaside”.

Po zakończeniu wiosennej trasy promującej niezależnie wydaną przeze mnie drugą płytę, pt. „Postcards From The Seaside”, naładowaniu akumulatorów dzięki setkom uścisków, uśmiechów i dobrych słów, wróciłam nad morze i tutaj zacumowałam, aby cieszyć się urokami macierzyństwa. Jest mi tu dobrze. Czerpię energię z każdej wspólnej chwili. Przezwyciężam małe trudności, które rekompensuje mi najpiękniejszy, bezzębny uśmiech na świecie:) Czas jednak wrócić, a kontynuacje lubią towarzystwo ważnych wydarzeń. Takim jest dla mnie pierwszy profesjonalny teledysk, zrealizowany do utworu „Who Knows” – komentuje Julia.

Dlaczego właśnie do tego utworu? Who knows? Może dlatego, że czuć w nim jesienną aurę, którą mamy za oknem. Może dlatego, że to ostatnia próba pożegnania się z przeszłością? A może po prostu dlatego, że to piękny utwór, który warto było zilustrować wyjątkowym obrazem? – dodaje artystka.

Teledysk to tylko początek powrotu, który Julia planuje na wiosnę 2019. – Mam nadzieję, że to będzie kolejny, dobry rok. Bądźcie czujni, bo już niedługo następne odsłony powrotu – obiecuje.

Polecane

Share This