Julia Wieniawa i jej #HOT16CHALLENGE2


2020.05.20

opublikował:

Julia Wieniawa i jej #HOT16CHALLENGE2

Julia Wieniawa dała się poznać jako młoda aktorka obecna w popularnych produkcjach serialowych. Ostatnio można zobaczyć ją także na wielkim ekranie. Julia jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych – jej Instagram obserwuje ponad 1,6 mln fanów. Pod koniec 2016 roku do sprzedaży trafił album „Flirtini: Heartbreaks & Promises Vol. 3”, na którym znalazł się utwór Julii Wieniawy i Zeppy Zepa zatytułowany „Na zawsze”. Singiel okazał się sporym sukcesem, a Julia znana do tej pory z telewizji pokazała swoje zupełnie nowe, zaskakujące oblicze.

To zaowocowało podpisanym w czerwcu 2017 roku kontraktem płytowym między Julią Wieniawą, a wytwórnią Kayax, która uwierzyła w talent wokalistki. Debiutancki album Julii miał się ukazać w pierwszej połowie 2019 roku. Do tego jednak nie doszło, Do tej pory w sieci pojawiły się trzy utwory młodej piosenkarki – „Nie muszę”, „Co mi jest” i „Oddycham”.

Wczoraj do sieci trafił jej gorąca szesnastka Julii. Wieniawa przyznała, że lirycznie w #HOT16CHALLENGE wspierał ją L.U.C.

Polecane


Share This