Julia Wieniawa i L.U.C w singlu promującym „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”

Dystrybutor ostrzega: "Film zawiera niepokojące sceny, których możesz nie zauważyć".


2020.12.28

opublikował:

Julia Wieniawa i L.U.C w singlu promującym „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”

fot. kadr z wideo

Od północy na platformie Netflix możemy zobaczyć nową czarną komedię „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”. W sieci właśnie pojawił się klip do singla promującego film. “Niezadowolona” to nieszablonowy, tętniący energią i niezwykłą aurą utwór, których pochodzi z oficjalnej ścieżki dźwiękowej filmu “Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”. Piosenkę wykonuje Julia Wieniawa, którą zobaczymy też w jednej z głównych ról w filmie. Autorem słów i muzyki jest L.U.C.

Piosence wtóruje klimatyczny teledysk. Podążamy w nim za Julią Wieniawą, biorącą udział w szalonej imprezie. Na drugim planie toczą się natomiast osobliwe sceny, które stanowią specyficzną grę na spostrzegawczość z widzem.

„Niezadowolona” to efekt pracy nad filmem „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”, do którego stworzyłem także kilka innych kompozycji. To wynik mojej wieloletniej fascynacji łączenia muzyki z obrazem. Od kilku lat coraz więcej działam na pograniczu świata filmu i muzyki filmowej. Zależało nam z Julią na stworzeniu utworu, który nie tylko będzie dobrze oddawał charakter głównej bohaterki, ale też będzie głębszą refleksją na temat unieszczęśliwiających oczekiwań. Twórcy social mediów nie przypuszczali bowiem, że wykreują przyczynę wielu frustracji i niezadowoleń, które utrudniają – zwłaszcza młodym ludziom – odnajdywanie szczęścia i radości. Dziękuję Julii za jej wrażliwość i piękny głos oraz twórcom filmu za tę niezwykłą przygodę – komentuje L.U.C.

Oto co na temat „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją” pisze dystrybutor:

W Sylwestra może zdarzyć się wszystko. Zwłaszcza kiedy pogmatwane relacje oraz uczuciowe napięcia zmieszają się z używkami i niebezpiecznym seksem. Na własne oczy doświadczają tego dwaj detektywi (w ich rolach – Adam Woronowicz i Michał Meyer), gdy w Nowy Rok wchodzą do podmiejskiego domu pełnego trupów, nie mogąc ustalić przyczyny masakry.

W filmie Wszyscy moi przyjaciele nie żyją cofamy się do pamiętnej sylwestrowej nocy, podczas której młodzi ludzie postanowili zabawić się na całego. Wśród nich są m. in. bujająca w obłokach Anastazja (Julia Wieniawa) oraz jej partner Jordan (Adam Graf Turczyk), marzący o karierze rapera. Podczas imprezy spotykają oni Glorię (Monika Krzywkowska), czterdziestoparolatkę, która nie pasuje do otoczenia, a towarzyszy jej dużo młodszy i wiecznie zakłopotany Paweł (Nikodem Rozbicki). Z okazji powitania Nowego Roku wielkie plany snuje też Daniel (Konrad Żygadło), który chce oświadczyć się swojej dziewczynie, Andżelice (Katarzyna Chojnacka). Wszystkim im z boku przygląda się walczący z nałogami i zamknięty w sobie fotograf Filip (Mateusz Więcławek).

Reżyserem i scenarzystą filmu jest Jan Belcl, a producentem kreatywnym Mitja Okorn. Producentem filmu jest Aurum Film.

Polecane

Share This