Justin Bieber – bilety za 1500 zł? Już ich nie ma.


2013.02.26

opublikował:

Justin Bieber – bilety za 1500 zł? Już ich nie ma.

Dokładnie pięciu minut potrzebowali organizatorzy koncertu Justina Biebera, żeby sprzedać wszystkie bilety Meet & Greet na to wydarzenie. A warto przypomnieć, że cena takiej wejściówki wynosiła aż 1500 zł.

Zainteresowanie koncertem Justina Biebera jest ogromne już od momentu ogłoszenia informacji o pierwszej w Polsce wizycie kanadyjskiego wokalisty. Potwierdziły to także pierwsze dni sprzedaży biletów. Co ciekawe, największą popularnością od samego początku cieszyły się najdroższe wejściówki w cenie 1500 zł, które między innymi uprawniają do spotkania z piosenkarzem w dniu jego występu w Łodzi.

Bilety Meet & Greet rozchodziły się jak “ciepłe bułeczki”. Przyznam szczerze, że tempo ich sprzedaży było dla nas dużym zaskoczeniem – powiedział Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która jest organizatorem pierwszego w Polsce koncertu Justina Biebera.

W rezultacie wszystkie bilety Meet & Greet zostały wysprzedane w ciągu zaledwie pięciu minut! Zainteresowanie tymi wejściówkami nie słabnie do dziś. Organizatorzy otrzymują każdego dnia bardzo wiele zapytań o dodatkową pulę takich biletów.

Fanów Justina Biebera, którzy chcą się z nim spotkać osobiście w Łodzi jest bardzo wielu. Gdybyśmy wprowadzili do sprzedaży dodatkową pulę biletów Meet & Greet, to z całą pewnością takie wejściówki po raz kolejny rozeszłyby się w kilka minut – wyjaśnia Mateusz Pawlicki z Prestige MJM.

Zresztą nie mniejszym zainteresowaniem cieszą się również inne bilety. Wejściówek do sektorów położonych najbliżej sceny (Diamond i Golden Circle) juz dawno nie ma. A pozostałe także znikają w szybkim tempie.

Bilety na koncert Justina Biebera można nabywać za pośrednictwem stron www.imprezyprestige.com, www.ticketpro.pl oraz w salonach EMPIK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.

Koncert odbędzie się 25 marca w łódzkiej Atlas Arenie.

{reklama-hh}

Polecane

Share This