Justin Bieber i Chance The Rapper łączą siły. Zobacz wideo do premierowego singla

Wraz z premierą "Holy" poznaliśmy koncertowe plany Justina.


2020.09.19

opublikował:

Justin Bieber i Chance The Rapper łączą siły. Zobacz wideo do premierowego singla

fot. Mike Rosenthal

Laureat Grammy Justin Bieber prezentuje nowy singiel „Holy”, w którym gościnnie pojawia się Chance The Rapper. Piosence towarzyszy klip w reżyserii Colina Tilleya. „Holy” to powrót Biebera na popową arenę zaledwie kilka miesięcy po tym, gdy jego wspólny singiel z Quavo „Intentions” pokrył się w Stanach ośmiokrotną platyną.

Artysta przy okazji nowego singla ogłosił plany koncertowe w USA. Justin Bieber World Tour rozpocznie się 2 lipca 2021 w San Diego i obejmie m.in. takie miasta jak Nowy Jork, Boston, Atlanta czy Chicago. Dolar z każdego biletu zostanie przekazany na fundację Biebera wspierającą walkę z problemami psychicznymi.

„Changes”, piąty album studyjny Justina, zadebiutował w lutym na szczycie Billboard 200 w lutym. Album był numerem jeden w Apple Music w 85 krajach i dotychczas sprzedał się w nakładzie przekraczającym 4 mln egzemplarzy na całym świecie.

Sprawdź też: DJ Khaled dręczy Drake’a, więc ten wzywa na pomoc Justina Biebera

Z liczbą miesięcznych słuchaczy w Spotify przekraczającą 65 milionów, Bieber stał się najbardziej popularnym artystą w platformie. Przekroczył także imponującą liczbę 147 mln obserwujących na Instagramie oraz 50 mln subskrypcji na YouTube – żaden inny muzyk nie może pochwalić się takim wynikiem w serwisie.

W trakcie całej kariery Justin Bieber zgromadził ponad 68 miliardów streamów, a także sprzedał ponad 68 milionów egzemplarzy albumów na całym świecie.

Polecane