Justin Bieber z historycznym wynikiem na Spotify


2021.12.27

opublikował:

Justin Bieber z historycznym wynikiem na Spotify

fot. mat. pras.

Justin Bieber został pierwszym artystą w historii Spotify, który przekroczył 90 milionów słuchaczy miesięcznie. Według Chart Data kanadyjski gwiazdor popu dociera do 91 milionów słuchaczy miesięcznie – Spotify pokazuje obecnie dokładną liczbę 91 824 133 słuchaczy.

Ed Sheeran zajmuje drugie miejsce z 80,5 milionami słuchaczy, podczas gdy The Weeknd (78,1 miliona), Ariana Grande (73,4 miliona) i Dua Lipa (66,7 miliona) dopełniają resztę Top 5. Na kolejnych pięciu miejscach, zamykających pierwszą dziesiątkę znajdują się Adele (66,2 mln), Coldplay (62,3 mln), Taylor Swift (60,7 mln), Elton John (60 mln) i Doja Cat (56,7 mln).

Przypomnijmy, że 25 marca Justin Bieber wystąpi w Krakowie

Jeden z najpopularniejszych wokalistów na świecie, współczesna ikona popkultury oraz czołowa postać światowego show-biznesu – Justin Bieber wystąpi w Polsce. Koncert, na który czekają tysiące polskich fanów, odbędzie się 25 marca 2023 roku w Tauron Arenie Kraków. Justin Bieber powróci do Polski po siedmiu latach przerwy jako zupełnie inny artysta – o wiele dojrzalszy, niemniej równie spektakularny.

Justin Bieber ogłosił nowe koncerty w ramach długo oczekiwanej trasy Justice World Tour, w tym występ 25 marca 2023 roku w TAURON Arenie Kraków w Polsce. Grając od maja 2022 roku do marca 2023 roku, Bieber zawita na 5 kontynentów, odwiedzając ponad 20 krajów i dając ponad 90 koncertów.

Nazwa trasy “Justice World Tour” nawiązuje bezpośrednio do najnowszego albumu Justina “Justice”, który okazał się światowym hitem. Wydany w marcu 2021 roku, zadebiutował jako najczęściej odtwarzany album w 117 krajach. Płyta i zawarte na niej utwory wzniosły globalny, popowy fenomen Justina na jeszcze wyższy poziom.

Czego można się więc spodziewać po najnowszej trasie artysty oraz jego koncercie w Krakowie? Występy Justina to jedne z najbardziej widowiskowych show na świecie zachwycają wyjątkowymi efektami specjalnymi, brawurowymi popisami najlepszych tancerzy, wyjątkowymi instalacjami i akrobacjami oraz oczywiście niezastąpionym wokalem i charyzmą głównego bohatera. Tym razem artysta wyrusza w trasę z dodatkowym przesłaniem, promującym miłość, zaufanie i dobro, których moc odkrył podczas swojej artystycznej przerwy. Sam Justin przyznaje, że nadchodząca trasa będzie jego najlepszą!

– Ciężko pracujemy nad tym, żeby ta trasa była najlepszą do tej pory. Nie mogę doczekać się koncertów, a przede wszystkim kontaktu z moim fanami – mówił Justin Bieber tuż po ogłoszeniu amerykańskiej części Justice World Tour.

Sprzedaż ogólna biletów na koncert Justina Bieberado nabycia na stronie biletserwis.pl

Polecane

Share This