Justin Timberlake w Polsce. Zobacz wideo zapowiedź koncertu


2014.02.19

opublikował:

Justin Timberlake w Polsce. Zobacz wideo zapowiedź koncertu

Agencja MJM Prestige potwierdziła wczoraj to, na co wszyscy od dawna czekali – 19 sierpnia na gdańskim stadionie PGE Arena wystąpi Justin Timberlake.

Organizatorzy przygotowali wideo zapowiedź koncertu.

Sprzedaż biletów na koncert w Gdańsku rozpocznie się w piątek, 21 lutego, o godzinie 10:00. Dla wszystkich członków fan clubu Justina Timberlake’a, The Tennessee Kids (#TNKids), będzie przeprowadzona przedsprzedaż, która rozpoczęła się 18 lutego. Fani powinni odwiedzić tę stronę  i zapisać się do fan clubu. Gdy to uczynią, otrzymają specjalny kod z dostępem do przedsprzedaży. Przedsprzedaż dla posiadaczy kart MasterCard rozpocznie się 19 lutego.

Wszystkie bilety na koncert Justina przygotowane na pierwszy dzień przedsprzedaży zostały wyprzedane w ciągu trzech godzin! Zainteresowanie wizytą amerykańskiego wokalisty w Polsce jest gigantyczne. W związku z tym organizatorzy zwiększyli pulę biletów przeznaczonych do przedsprzedaży.

Wszyscy fani, którzy chcą skorzystać z możliwości nabycia biletów na gdański koncert w przedsprzedaży, nie powinni czekać. W mgnieniu oka wyprzedaliśmy całą pulę przygotowaną na pierwszy dzień. Kolejna powinna trafić zgodnie z wcześniejszymi założeniami do sprzedaży dopiero jutro, ale nie będziemy czekać i uruchomimy ją już dzisiaj – mówi Mateusz Pawlicki z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem koncertu.

 

Polecane

Share This