Justyna Steczkowska – koncert on-line!


2009.06.16

opublikował:

Justyna Steczkowska – koncert on-line!

Justyna Steczkowska zaśpiewa na żywo w internecie! To pierwsza polska artystka, która w ten sposób promować będzie swój nowy album.

Internauci na stronie http://koncert.justynasteczkowska.pl/ będą mogli na żywo śledzić przekaz koncertu z toruńskiego Bulwaru Filadelfijskiego. Start 20 czerwca 2009 r. o godzinie 20:30. Transmisja nie będzie kodowana; każdy bezpłatnie będzie więc mógł obejrzeć w internecie show artystki.

Justyna Steczkowska chce w ten sposób dotrzeć do wszystkich swoich fanów: tych z kraju i zagranicy. – Pragnę odwdzięczyć się im za te wszystkie wspólne lata. Za liczne wyrazy uznania, za miłość do mojej muzyki i wsparcie w różnych etapach mojej kariery, które otrzymuję od początku swojej pracy – mówi. – W końcu to Oni stanowią sens mojego bycia na scenie! – dodaje.

Okazją do tego wyjątkowego wydarzenia jest piętnastolecie kariery artystycznej Justyny Steczkowskiej oraz promocja jej nowego albumu. Krążek zatytułowany „To Mój Czas” nagrany został w Budapeszcie przez światowej sławy producenta Victora Rakonczai.

Utwory zgromadzone na płycie łączą nowoczesne brzmienia z wyjątkową barwą głosu Steczkowskiej. Charyzmatyczna wokalistka znów uwodzi kobiecością i porywa ekspresją. To gwarancja, że transmitowany w internecie koncert będzie mistrzowskim pokazem jej umiejętności wokalnych i jej scenicznej charyzmy! Publiczność zgromadzona przed sceną w Toruniu i przed ekranami komputerów poza nowymi utworami usłyszy też największe przeboje artystki.

Koncert w całości transmitowany w internecie i dostępny bezpłatnie dla każdego użytkownika sieci.

Koncert Justyny Steczkowskiej on-line

http://koncert.justynasteczkowska.pl/

20 czerwca, g. 20.30

Uwaga, wszystkie miejsca siedzące, nienumerowane 😉

Polecane

Share This