Justyna Steczkowska, Natalia Nykiel i Monika Borzym z raperami w filharmonii


2016.02.25

opublikował:

Justyna Steczkowska, Natalia Nykiel i Monika Borzym z raperami w filharmonii

Justyna Steczkowska, Natalia Nykiel oraz Monika Borzym znalazły się na liście gości projektu „Orchestra” Pawbeatsa, producenta związanego głównie ze środowiskiem hiphopowym. W marcu wystąpią na koncertach symfonicznych w towarzystwie znanych raperów. Koncerty będą towarzyszyć premierze albumu „Orchestra”, który ukaże się nakładem Step Records już 29 lutego.

Wśród fanów producenta największym zaskoczeniem jest udział w projekcie Justyny Steczkowskiej, która po raz kolejny pokazuje otwartość na wszelkiego rodzaju eksperymenty z muzyką. Bydgoski producent Pawbeats, znany głównie ze współpracy z czołowymi raperami, tym razem postanowił stworzyć projekt prezentujący muzykę miejską w szerokim jej aspekcie, gdzie elektronika śmiało zderza się z elementami muzyki klasycznej.

Na długiej liście artystów albumu “Pawbeats Orchestra”, kolejnym zaskoczeniem jest udział Natalii Nykiel w kompilacji z amerykańskim raperem Mr J Medeiros`em oraz Moniki Borzym w duecie z Robertem Cichym. W projekcie wzięli również udział: VNM, Dwa Sławy, KęKę, Kali, Mama Selita, Sarcast, Tau, Masia oraz Kartky. Do nagrań albumu muzyk zaprosił Orkiestrę Symfoniczną, którą na żywo będzie usłyszeć podczas marcowych koncertów 5 i 6 marca w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy. Na scenie wystąpią wszyscy artyści projektu.

Orkiestracje utworów Pawbeats współtworzył z Krzysztofem Herdzinem – orkiestratorem nagrodzonej Oscarem muzyki Jana A.P. Kaczmarka.

Polecane

Share This