Już nigdy nie usłyszymy, jak Tomasz Knapik czyta rapowe teksty


2021.09.06

opublikował:

Już nigdy nie usłyszymy, jak Tomasz Knapik czyta rapowe teksty

Chciałem Was poinformować, że dzisiaj zmarł mój Tata, Tomasz Knapik. Jak część z Was wie, od ponad dwóch miesięcy walczył z ciężkim kryzysem chorobowym. Wszyscy mieliśmy nadzieję, że mu się uda. Niestety – takie wieści przekazał dziś światu Maciej Knapik, reporter TVN, syn Tomasza Knapika, którego głos towarzyszył Polakom od lat. Lektor będący ikoną rodzimej telewizji zmarł na nieco ponad tydzień przed swoimi 78. urodzinami.

Odszedł we śnie, nad ranem. Dołączył do mojej Mamy. Informację tę przekazuję w imieniu całej naszej rodziny i najbliższych przyjaciół – napisał Maciej Knapik.

Kilka miesięcy temu mogliśmy usłyszeć Tomasza Knapika w „Patoreakcji”, singlu zapowiadającym „Młodego Matczaka” Maty. W ubiegłym roku lektor przyłączył się do zainicjowanej przez Solara akcji #Hot16Challenge2. Poniżej przypominamy jego nagranie. Chcielibyśmy także przypomnieć Wam materiał Jacka Gadzinowskiego aka Jacka Gadovsky’ego, który poprosił Tomasza Knapika o przeczytanie tekstów kawałków Lil Pumpa, Young Multiego i Taco Hemingwaya, ale to wideo niestety zniknęło z sieci.

Polecane

Share This