Już za tydzień Parias w Poznaniu


2012.04.16

opublikował:

Już za tydzień Parias w Poznaniu

Już za tydzień w poznańskim klubie Blue Note odbędzie się koncert grupy PARIAS-  projektu wybitnych warszawskich raperów: Eldo oraz Pelsona i Włodiego – członków legendarnej Molesty.  30 kwietnia 2011 roku na rynku ukazało się pierwsze wydawnictwo tego projektu.  Materiał z tego krążka usłyszeć będziemy mogli podczas koncertu grupy –  22 kwietnia w poznańskim klubie Blue Note. Jako support zagrają reprezentanci Poznania – Teoria Czystej Formy oraz Mmm.

PARIAS (Włodi, Eldo, Pelson)

support: Teoria Czystej Formy Mmm

22.04 g. 20:00 BLUE NOTE / POZNAŃ

Bilety: 29/35PLN

Projekt PARIAS to wspólna inicjatywa trzech weteranów warszawskiej sceny, wywodzących się z kultowych formacji Grammatik i Molesta Ewenement. Łączący miejskie podejście z bardziej poetyckim ujęciem tematu Eldo, dysponujący prostym, ale dobitnym stylem dojrzały reprezentant ulicy Włodi oraz wciąż podnoszący poprzeczkę i rozwijający się rapersko Pelson tworzą mieszankę, która doskonale się uzupełnia i gwarantuje różnorodność i odmienne spojrzenia na różne sprawy przy zachowaniu wysokiego poziomu.Życiowe doświadczenie, wyrobione style, klasyczne brzmienie i niezachwiana pamięć o wadze słowa. Wspólny projekt warszawskiej trójki niczym singlowy dobosz nadejdzie głośno i dobitnie już 22 kwietnia w poznańskim Blue Nocie!

Supporty:

 

TEORIA CZYSTEJ FORMY to hip-hopowa grupa muzyczna z Poznania, w skład której na stałe wchodzi trzech raperów: Mumin, Krychu i Doktor. Artyści, będący zarówno wykonawcami jak i autorami tekstu pochodzą z jednej dzielnicy stolicy Wielkopolski: Smochowic, co stało się nie tylko łącznikiem pomiędzy ich twórczością, ale także motywem przewodnim wielu utworów. Zespół funkcjonuje czynnie od roku 2008, podczas blisko trzech lat swojej działalności zdążył nagrać debiutancki album, wydać dwa teledyski oraz zagrać kilkadziesiąt koncertów przednajważniejszymi postaciami sceny hip-hop w Polsce.

Debiutancki album zespołu zatytułowany ZA PARAWANEM POWIEK ukazał się na rynku latem 2010 roku nakładem samych członków zespołu. Pomimo braku oficjalnej dystrybucji jego sprzedaż sięgnęła blisko 1000 kopii, wiele płyt artyści sprzedali bezpośrednio na swoich koncertach. Album promowany jest przez dwa teledyski: jeden to regularny wideoklip do tytułowego singla, drugi natomiast to video-promomix, na który składają się trzy zwrotki z odrębnych utworów. Uwagę przykuwa zwłaszcza obraz do utworu tytułowego, który porywa nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także zawiłą i niecodzienną fabułą.

 

MMM (ex Masło). W 2004 roku jako Masło wydał swój pierwszy nielegal „Listopad”. Na owej produkcji usłyszeć można było min Jimsona, Lerka czy bity takich producentów jak Zjawin czy Kociołek. W ciągu ostatnich lat ukazały się tylko gościnne zwrotki min na projekcie „Jestem Stąd”. W 2009 roku na demówce Zjawina, wydanej z okazji festiwalu Rap Gra 2 w Zielonej Górze, ukazał się utwór COFKA (Nie Chcę Cofać Czasu) wraz z Peją (Slums Attack), Miexonem (Endefis), Fu (Zip Sklad, Zipera), po którym zaczęte zostały pracę nad pełnym projektem z muzyką jednego producenta – Zjawina. Płyta „Make My Mind” cały czas jest w fazie produkcji, ukazał się do niej klip nakręcony w Poznaniu, z gościnnym udziałem Pjusa z 2cztery7 oraz z Flow z Blow. Aktualnie pracuje nad ukończeniem swojej płyty oraz sfinalizowaniem płyty producenckiej Bartka Zjawina, która ukaże się na wiosnę.

Polecane

Share This