JWP/BC znowu razem. Sprawdź singiel „Na dwoor”


2021.06.14

opublikował:

JWP/BC znowu razem. Sprawdź singiel „Na dwoor”

fot. Marcin Wiechnik

Wiemy już, że 2021 będzie obfitował w wydawnictwa reprezentantów JWP/BC. Na rynku są już solowa płyta Kosiego i album Erosa nagrany wspólnie z Głową PMM. w najbliższy piątek odbędzie się premiere solówki kolejnego członka grupy – Siwersa. W sieci właśnie pojawił się piąty i ostatni singiel zapowiadający to wydawnictwo. Siwers zaprosił do niego kolegów z zespołu – Kosiego, Erosa i Łajzola. Zobaczcie wideo do numeru „Na dwoor”.

Kto po Siwersie? W tym roku mamy otrzymać jeszcze drugi solowy krążek Ero. Następca świetnie przyjętego „Elwisa Picasso” ukaże się nakładem Def Jamu. Artyści pracują także nad płytą całej grupy, no i trzymamy kciuki, bo solowy materiałna rynek wypuścił także Łajzol. Niewykluczone też, że w najbliższych miesiącach reprezentanci JWP/BC będą mieli dla fanów jeszcze jakieś niespodzianki.

Sprawdź także: Wini o Eldo: „Gardzi moim programem”

Wersja preorderowa „Powrotu z drogi donikąd” Siwersa zawiera 14 premierowych pozycji, bonus track i ukrytą niespodziankę, a wszystko to ubrane w okładkę z uszlachetnionym, wypukłym frontem.

Trzy lata po premierze „Huśtawek” Siwers wraca z nowym wydawnictwem. „Powrót z drogi donikąd” to album nafaszerowany wyrazistym stylem i mocnym przekazem, do których Siwers zdążył już nas przyzwyczaić na poprzednich albumach i singlach. Większość utworów autor wyprodukował sam, w kilku posiłkował się produkcjami znajomych producentów, a na albumie znajdziemy również gościnne zwrotki takich raperów jak m.in.: Pezet, Lukasyno, JWP czy Tomiko.

Polecane

Share This