Kacper HTA chce wydać płytę dla Ukraińców. Aby zrobić to jak najszybciej, namawia kolegów do wyjęcia kawałków z szuflady


2022.03.02

opublikował:

Kacper HTA chce wydać płytę dla Ukraińców. Aby zrobić to jak najszybciej, namawia kolegów do wyjęcia kawałków z szuflady

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

W obliczu wojny w Ukrainie Kacper HTA wyszedł z niecodzienną, ale ciekawą inicjatywą pomocową dla uchodźców. Raper chce wydać płytę, na której znajdą się… nagrane już kawałki. Aby wydawnictwo trafiło na rynek jak najszybciej, Kacper zaapelował do koleżanek i kolegów ze sceny, by wyjęli z szuflady swoje niewykorzystane numery i umieścili je na jednym wydawnictwie.

Rozkminiłem przed chwilą fajny pomysł w kontekście pomocy 💛💙 Każdy z nas (raperów/raperek) ma na swoim dysku niewykorzystane tracki i wymyśliłem, żebyśmy się połączyli i wydali wspólną płytę, z której dochód w całości pójdzie na pomoc dla Ukrainy. Każdy daje track od siebie, żeby nie tracić czasu na nowe rzeczy.

Jak wiecie z moich relacji, nie mam fazy na współpracę z większością w kontekście swoich rzeczy, ale pomoc dla ludzi, którzy są bombardowani i z dnia na dzień stracili dach nad głową, sprawia, że na chwilę powinniśmy się zjednoczyć i schować wszelkie animozje do kieszeni. Koledzy/koleżanki raperzy, piszcie (na Facebooku lub Instagramie – przyp. red.), kto się przybija na taki projekt, to jak zepniemy dupy i zrobimy to naprędce, możemy zrobić coś dobrego dla kogoś – proponuje artysta.

Co powiecie na taki pomysł?

Polecane

Share This