Kafar i Hinol w singlu i klipie „Na otwartym sercu”

Tytułowy numer z nowej płyty reprezentanta Dixon37.


2022.04.20

opublikował:

Kafar i Hinol w singlu i klipie „Na otwartym sercu”

fot. mat. pras.

Kafar Dix37 oraz Step Records prezentują tytułowy singiel z nadchodzącego albumu warszawskiego rapera pt. „Na otwartym sercu”. W tym klasycznym, refleksyjnym utworze gościnnie udzielił się Hinol Polska Wersja. Za produkcję numeru odpowiada Poszwixxx.

Trwa preorder specjalnej edycji najnowszego solowego albumu Kafara. Premiera już 29 kwietnia. Tak o nadchodzącym wydawnictwie mówi sam raper:

„Na otwartym sercu” to mój piąty solowy album, na którym po raz kolejny postawiłem na bezwzględną szczerość – stąd tytuł krążka. Nie kalkulowałem, nie chciałem wpisywać się w najnowsze trendy – po prostu otworzyłem dla Was serce, z którego popłynęły wersy – nie umiałem powstrzymać się przed emocjonalną operacją na sobie samym.

Każdy tekst to 100% mnie, 100% moich wartości i 100% mojej prawdy. Większość z nich to gorzkie przemyślenia o sytuacji w kraju, ale nie brakuje pozytywnych myśli –wrodzony idealizm ciągle każe mi wierzyć. Każdy z gości to przemyślany feat i nie ma tu przypadku – te osoby po prostu musiały pojawić się w tych konkretnych numerach. Na wysokości zadania stanęli też polscy producenci i niezawodny DJ Gondek. Wiecie, że wolę przemawiać na bitach niż w takich opisach, także po prostu posłuchajcie co tym razem mam wam do powiedzenia.

Polecane

Share This