Kafar i Intruz z emocjonalną bombą „Gdy Bóg odwróci wzrok”

Ruszył preorder albumu "Na otwartym sercu".


2022.02.23

opublikował:

Kafar i Intruz z emocjonalną bombą „Gdy Bóg odwróci wzrok”

fot. mat. pras.

Kafar Dix37 rusza z preorderem albumu „Na otwartym sercu”. Na start warszawski raper prezentuje niezwykle emocjonalny singiel nagrany z Intruzem „Gdy Bóg odwróci wzrok”. Za produkcję utworu odpowiada Kudel. Teledysk zrealizowany przez ekipę Distort Media powstał przy współpracy z Fundacją Zaginieni.

Wydawnictwo możecie już zamówić w sklepie Preorder.pl. Premierę wyznaczono na 29 kwietnia.

Artysta mówi o swoim nadchodzącym krążku w następujący sposób:

„Na otwartym sercu” to mój piąty solowy album, na którym po raz kolejny postawiłem na bezwzględną szczerość – stąd tytuł krążka. Nie kalkulowałem, nie chciałem wpisywać się w najnowsze trendy – po prostu otworzyłem dla Was serce, z którego popłynęły wersy – nie umiałem powstrzymać się przed emocjonalną operacją na sobie samym.

Każdy tekst to 100% mnie, 100% moich wartości i 100% mojej prawdy. Większość z nich to gorzkie przemyślenia o sytuacji w kraju, ale nie brakuje pozytywnych myśli – wrodzony idealizm ciągle każe mi wierzyć. Każdy z gości to przemyślany feat i nie ma tu przypadku – te osoby po prostu musiały pojawić się w tych konkretnych numerach. Na wysokości zadania stanęli też polscy producenci i niezawodny DJ Gondek. Wiecie, że wolę przemawiać na bitach niż w takich opisach, także po prostu posłuchajcie co tym razem mam Wam do powiedzenia.

Polecane

Share This