Kafar o High League: „Nie jestem w stanie oglądać tej otoczki”


2021.08.30

opublikował:

Kafar o High League: „Nie jestem w stanie oglądać tej otoczki”

fot. P. Tarasewicz

W sobotę w Ergo Arenie odbyła się pierwsza gala High League, federacji MMA, na czele której stoi Malik Montana. Freak fighty budzą skrajne emocje, nie inaczej jest także w przypadku High League, stąd można zrozumieć, że fani chcą znać opinie swoich idoli na temat fej gałęzi rozrywki. Kafar przyznał dziś, że słuchacze zasypali go pytaniami o opinię na temat organizacji, więc postanowił podzielić się swoimi spostrzeżeniami.

Prawie setka wiadomości co myślę o High League Malika. Serio? Jest popyt, jest podaż, jest hajs, dobranoc. Ja nie jestem w stanie oglądać tej otoczki, tego pier***enia, ubliżania sobie, a potem „szacunek za walkę”. Ch**a ma to wspólnego z szacunkiem, ale hajs się zgadza i zawodowcy też idę w tę stronę, to co ja się będę wpi***ał 🙂 Lubicie? Oglądacie? Nie? To pi***cie to i tyle – skomentował raper.

Kafar gościł niedawno w naszej redakcji, gdzie opowiedział m.in. o swoim ostatnim solowym krążku „23 minuty po północy” i o szykowanej na ten rok płycie Dixon37. Wkrótce na naszych łamach będziecie mogli zobaczyć podcast Proceente Feat. z jego udziałem, póki co zapraszamy do sprawdzenia JKŻ z udziałem artysty.

Polecane

Share This