Kafar z mocnym, antysystemowym singlem „Szału nie ma”

Sprawdźcie drugi klip promujący "Na otwartym sercu".


2022.03.10

opublikował:

Kafar z mocnym, antysystemowym singlem „Szału nie ma”

fot. YouTube

Kafar Dix37 prezentuje drugi singiel promujący swój nadchodzący solowy album „Na otwartym sercu”. Bezkompromisowe, agresywne linijki stanowią sprzeciw rapera wobec kłamstw i obłudy systemu. Za produkcję utworu odpowiada Kudel. Teledysk zrealizowała ekipa Akka Filmz.

Trwa preorder najnowszego solowego albumu Kafara Dix37 „Na otwartym sercu”. Tak o nadchodzącym wydawnictwie mówi sam raper:

„Na otwartym sercu” to mój piąty solowy album, na którym po raz kolejny postawiłem na bezwzględną szczerość – stąd tytuł krążka. Nie kalkulowałem, nie chciałem wpisywać się w najnowsze trendy – po prostu otworzyłem dla Was serce, z którego popłynęły wersy – nie umiałem powstrzymać się przed emocjonalną operacją na sobie samym.

Każdy tekst to 100% mnie, 100% moich wartości i 100% mojej prawdy. Większość z nich to gorzkie przemyślenia o sytuacji w kraju, ale nie brakuje pozytywnych myśli –wrodzony idealizm ciągle każe mi wierzyć. Każdy z gości to przemyślany feat i nie ma tu przypadku – te osoby po prostu musiały pojawić się w tych konkretnych numerach. Na wysokości zadania stanęli też polscy producenci i niezawodny DJ Gondek. Wiecie, że wolę przemawiać na bitach niż w takich opisach, także po prostu posłuchajcie co tym razem mam wam do powiedzenia. 5!

Tylko wydanie preorderowe zawiera autograf artysty, bonusowe utwory oraz wyjątkowe niespodzianki, które zostaną ujawnione już niebawem.

Polecane

Share This