Kali: „Od dawna fascynują mnie miejsca mocy, których w naszym kraju nie brakuje”


2019.08.31

opublikował:

Kali:  „Od dawna fascynują mnie miejsca mocy, których w naszym kraju nie brakuje”

Foto: P. Tarasewicz

Kali na swoim instargramie podzielił się dziś ze swoimi fanami miejscem idealnym do medytacji.

„Podróże na koncerty dają mi możliwość odwiedzenia pięknych i często tajemniczych miejsc naszego kraju. Od dawna fascynują mnie miejsca mocy, których w naszym kraju nie brakuje a najsilniejszym z nich jest Czakram Wawelski.

Wczoraj zagraliśmy koncert w Siemiatyczach, gdzie panował naprawdę ultra pozytywny klimat. Gdy rano otworzyłem okno w hotelu i popatrzyłem na urokliwe miasto majaczące w oddali, poczułem, że w okolicy może znajdować się miejsce mocy. Po sprawdzeniu mapy tych punktów, odkryłem, że w miejscowości Skiwy Małe, 7 km od Siemiatycz, znajduje się bardzo silny punkt mocy. Z informacji radiestetów, którzy przeprowadzili w tym miejscu pomiary, wynika, iż Skiwy emanują energią w wysokości 110 jednostek na skali Bovisa gdzie dla porównania czakram Wawelski bije na 140. Postanowiliśmy się tam udać, wcześnie rano po śniadaniu.

Wokół miejsca mocy panowała ciut inna przyroda niż w okolicy. Rosną tam charakterystyczne dla tych punktów drzewa, czyli dęby.
Początkowo usiedliśmy przy złym kamieniu, ale po chwili mój fotograf @white_michal wyczuł, że miejsce znajduje się ciut dalej. Przerwał medytację i odnalazł właściwy punkt.

Bardzo ciekawe doznania i przesłania. Faktycznie miejsce aż tryska, pozytywną energia w kolorze turkusu i bieli.
Ciekaw jestem czy temat geomancji jest Wam znajomy, jeśli tak, podajcie znajome Wam miejsca mocy.

Doładowani, jedziemy do Warszawy, gdzie zagramy dzisiaj na @warsawchallenge
Jaram się 🔥”

blockquote class=”instagram-media” data-instgrm-captioned data-instgrm-permalink=”https://www.instagram.com/p/B10scbVCBM_/” data-instgrm-version=”12″ style=” background:#FFF; border:0; border-radius:3px; box-shadow:0 0 1px 0 rgba(0,0,0,0.5),0 1px 10px 0 rgba(0,0,0,0.15); margin: 1px; max-width:540px; min-width:326px; padding:0; width:99.375%; width:-webkit-calc(100% – 2px); width:calc(100% – 2px);”>

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Podróże na koncerty dają mi możliwość odwiedzenia pięknych i często tajemniczych miejsc naszego kraju. Od dawna fascynują mnie miejsca mocy, których w naszym kraju nie brakuje a najsilniejszym z nich jest Czakram Wawelski. Wczoraj zagraliśmy koncert w Siemiatyczach, gdzie panował naprawdę ultra pozytywny klimat. Gdy rano otworzyłem okno w hotelu i popatrzyłem na urokliwe miasto majaczące w oddali, poczułem, że w okolicy może znajdować się miejsce mocy. Po sprawdzeniu mapy tych punktów, odkryłem, że w miejscowości Skiwy Małe, 7 km od Siemiatycz, znajduje się bardzo silny punkt mocy. Z informacji radiestetów, którzy przeprowadzili w tym miejscu pomiary, wynika, iż Skiwy emanują energią w wysokości 110 jednostek na skali Bovisa gdzie dla porównania czakram Wawelski bije na 140. Postanowiliśmy się tam udać, wcześnie rano po śniadaniu. Wokół miejsca mocy panowała ciut inna przyroda niż w okolicy. Rosną tam charakterystyczne dla tych punktów drzewa, czyli dęby. Początkowo usiedliśmy przy złym kamieniu, ale po chwili mój fotograf @white_michal wyczuł, że miejsce znajduje się ciut dalej. Przerwał medytację i odnalazł właściwy punkt. Bardzo ciekawe doznania i przesłania. Faktycznie miejsce aż tryska, pozytywną energia w kolorze turkusu i bieli. Ciekaw jestem czy temat geomancji jest Wam znajomy, jeśli tak, podajcie znajome Wam miejsca mocy. Doładowani, jedziemy do Warszawy, gdzie zagramy dzisiaj na @warsawchallenge Jaram się 🔥 #k4lion #skiwymale #miejscemocy #110

Post udostępniony przez Marcin „Kali” Gutkowski (@k4lion)

Tagi


Polecane

Share This