Kali Uchis wydała drugi album


2020.11.21

opublikował:

Kali Uchis wydała drugi album

W serwisach cyfrowych pojawił się drugi pełnowymiarowy album Kali Uchis, następca świetnie przyjętego „Isolation” (2018). Nowa płyta, „Sin Miedo (del Amor y Otros Demonios) ∞”, została nagrana w całości po hiszpańsku.

Z okazji premiery, do sieci trafił klip do utworu „La Luna Enamorada”.

– Płyta jest wypełniona gatunkami, którymi zachwycałam się w dzieciństwie. Jestem niesamowicie dumna z różnorodności emocji oraz dawki nostalgii. Mam nadzieję, że album przyniesie Wam choć odrobinę tej frajdy, którą mam podczas słuchania – mówi o swoim krążku Kali.

Producentem wykonawczym wydawnictwa jest Tainy. Na płycie znalazły się wydane wcześniej single „te pongo mal (prendelo)” ft. Jowell & Randy, „La Luz” ft. Jhay Cortez i „Aqui Yo Mando” ft. Rico Nasty.

Wychowana w Virginii i Kolumbii, Kali Uchis zyskała rozgłos za sprawą projektu „Por Vida” z 2015. Debiutancki album „Isolation” z 2018 spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem wśród słuchaczy i krytyków, znalazł się na podsumowaniach rocznych w takich mediach jak „Rolling Stone”, Pitchfork, NPR, Vulture i wielu innych. Uchiswspółpracowała z takimi artystami jak Gorillaz, Jorja Smith, Juanes, Diplo, Major Lazer, Tyler, The Creator, Daniel Caesar, Bootsy Collins, Snoop Dogg, Kaytranada, Leon Bridges. W 2018 wystąpiła na Open’er Festivalu.

Polecane

Share This